Süßigkeiten extra stark

Halls
55
Dobre mocneSüßigkeiten extra stark
51Süßigkeiten extra stark
Süßigkeiten extra starkSüßigkeiten extra stark
masa netto

masa netto

33 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-24

pojemność

cena za kilogram

69,39 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

50985098

Preis: 2,29 zł

2.29 PLN 2028-02-24 NewCondition
Halls Süßigkeiten extra stark Halls Süßigkeiten extra stark
33 g
68,79zł/kg

Preis: 2,27 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-12-14
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1644 kJ
387 kcal
Tłuszcz<0.10 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone0.00 g
Węglowodany96.00 g
Cukry ogółem77.00 g
Białko<0.10 g
Równoważna zawartość soli0.06 g

Halls
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Cukierki o wyraźnym, mocnym smaku mentolowo-eukaliptusowym.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Sebastian , 2025-08-21 10:33:11Dobre mocne



Halls süß Johannisbeere Halls süß Johannisbeere
33 g
67,88zł/kg

Preis: 2,24 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-11-04
Halls Süßer Honig und Zitrone Halls Süßer Honig und Zitrone
33 g
67,88zł/kg

Preis: 2,24 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2028-02-19
Werthers Original Süßigkeiten Werthers Original Süßigkeiten
Verfallsdatum
2027-07-30
Halls Eukalyptus- Minze Bonbons Halls Eukalyptus- Minze Bonbons

Preis: 2,34 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-06-17
Werthers Original Süßigkeiten Werthers Original Süßigkeiten
Verfallsdatum 2027-09-30
Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten Wawel Quiz Schloss Süßigkeiten
in Schokolade 1 kg

Preis: 44,89 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-02-25
Nimm2 mit Orangen-und Nimm2 mit Orangen-und
Zitronenbonbons mit Vitaminen gefüllt 90 g
55,44zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5