Süßigkeiten

Werthers Original
55
Polecam tę cukierki som pyszneSüßigkeiten
54Süßigkeiten
Werther’s Original Cukierki Śmietankowe - klasyczne cukierki Werther’s Original to niepowtarzalny smak cukierków śmietankowych, który od pokoleń osładza ludziom życie.
SüßigkeitenSüßigkeiten
masa netto

masa netto

90 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

63,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4014400908527

4014400908527

Preis: 5,67 zł

5.67 PLN 2027-09-30 NewCondition
cukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator. lecytyny (z soi), aromat
Wartości odżywcze (%)Na 100 g
Wartość energetyczna1793 kJ / 424 kcal
Tłuszcz8,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,7 g
Węglowodany86,9 g
w tym cukry71,6 g
Białko0,3 g
Sól1,0 g

Mleko : Zawiera
Soja : Zawiera
Werther’s Original Cukierki Śmietankowe - klasyczne cukierki Werther’s Original to niepowtarzalny smak cukierków śmietankowych, który od pokoleń osładza ludziom życie.
Marke:Werther's Original
Über die Marke:Cukierki Werther’s Original powstały ponad 100 lat temu. Dziś ludzie na całym świecie mogą cieszyć się ich znanym smakiem. Świeża śmietanka, prawdziwe masło oraz mnóstwo miłości, pasji i czasu – to sprawia, że Werther’s Original są tak wyjątkowe. Ty także jesteś kimś wyjątkowym.
Aufbewahrung:Chronić przed ciepłem i wilgocią!
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Pawliczek , 2025-02-11 11:53:14Polecam tę cukierki som pyszne



Nimm2 mit Orangen-und Nimm2 mit Orangen-und
Zitronenbonbons mit Vitaminen gefüllt 90 g
55,44zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-06-30
Wedel E supermint Münzstätten Wedel E supermint Münzstätten
90 g
44,33zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-08-09
Werthers Original Süßigkeiten Werthers Original Süßigkeiten
Verfallsdatum
2027-07-30
Halls Eukalyptus- Minze Bonbons Halls Eukalyptus- Minze Bonbons

Preis: 2,34 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-06-17
Halls süß Johannisbeere Halls süß Johannisbeere
33 g
67,88zł/kg

Preis: 2,24 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2027-11-04
Halls Süßer Honig und Zitrone Halls Süßer Honig und Zitrone
33 g
67,88zł/kg

Preis: 2,24 zł

PLN
1
24
Verfallsdatum 2028-02-19
Halls Süßigkeiten extra stark Halls Süßigkeiten extra stark
33 g
68,79zł/kg

Preis: 2,27 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-12-14
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5