Mieszko Schnaps Whisky aromatisiert

Mieszko
41Mieszko Schnaps Whisky aromatisiert
Mieszko Schnaps Whisky aromatisiertMieszko Schnaps Whisky aromatisiert
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za kilogram

102,22 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900353615683

5900353615683

Preis: 18,40 zł

18.40 PLN 2027-02-28 NewCondition
czekolada (61%) [miazga kakaowa, cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea, sal, z ziarna mango) w zmiennych proporcjach, emulgator: lecytyny (z soi), aromat, tłuszcz mleczny], cukier, syrop glukozowy, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), alkohol etylowy (3,6%), whisky (0,3%), aromat, barwnik: karmel naturalny, Czekolada: masa kakaowa minimum 46%, Czekolada oprócz tłuszczu kakaowego zawiera tłuszcze roślinne
Wartości odżywcze (%)100 g
energia1930 kJ / 462 kcal
tłuszcz w tym: 22 g
- kwasy tłuszczowe nasycone14 g
węglowodany w tym: 54 g
- cukry51 g
białko 2,8 g
sól 0 g

Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Pszenica : Może zawierać
Produkt zawiera alkohol: nieodpowiedni dla dzieci i kobiet w ciąży.
Marke:Mieszko
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Likwory o smaku whisky.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Karton
Adresse des Herstellers:Mieszko S.A. Aleje Jerozolimskie 181 02-222 Warszawa Polska
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.




    Mieszko Mieszko Liköre mit Brandy Mieszko Mieszko Liköre mit Brandy
    aromatisiert 180 g
    102,22zł/kg

    Preis: 18,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-02-28
    Merci bomboniera Merci bomboniera
    Verfallsdatum 2027-01-01
    Ferrero raffaello bomboniera Ferrero raffaello bomboniera
    150 g
    121,13zł/kg

    Preis: 18,17 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-03-13
    Toffifee Toffifee
    Toffifee-Schokoladenschachtel 125 g
    72,96zł/kg

    Preis: 9,12 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-04-01
    Wedel bomboniera Barrel Erwärmung Wedel bomboniera Barrel Erwärmung
    Vergnügen 200g 200 g
    139,95zł/kg

    Preis: 27,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-02-06
    Merci blaue Schachtel Pralinen Merci blaue Schachtel Pralinen
    Verfallsdatum
    2027-03-01
    Solidarność Nałęczowska Solidarność Nałęczowska
    Pflaume und Schokolade 350 g
    112,94zł/kg

    Preis: 39,53 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-06-30
    Merci Merci Eine Sammlung von Merci Merci Eine Sammlung von
    Dessertschokoladen 250 g
    105,96zł/kg

    Preis: 26,49 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum
    2027-05-01
    Mieszko Eukalyptusbonbons mit Mieszko Eukalyptusbonbons mit
    Eukalyptus und Menthol 34 g
    52,65zł/kg

    Preis: 1,79 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2028-01-20
    Mieszko Mieszko Kuhmilch Mieszko Mieszko Kuhmilch
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Mieszko Mieszko Pralinen Marzipan Mieszko Mieszko Pralinen Marzipan
    Marzipan original 260 g
    43,62zł/kg

    Preis: 11,34 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Mieszko Mieszko Cherrissimo Mieszko Mieszko Cherrissimo
    Classic Pralinen gefüllt mit Kirschen in Alkohol 142 g
    133,73zł/kg

    Preis: 18,99 zł

    PLN
    1
    10
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Mieszko Mieszko Cherrissimo Mieszko Mieszko Cherrissimo
    Classic Pralinen mit Kirsche in Alkohol 285 g
    113,12zł/kg

    Preis: 32,24 zł

    PLN
    1
    5
    Verfallsdatum
    2027-08-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5