Alb Gold Pasta Farm für Kinder BIO

Alb Gold
51Alb Gold Pasta Farm für Kinder BIO

Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.

Alb Gold Pasta Farm für Kinder BIOAlb Gold Pasta Farm für Kinder BIO
BIO
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-02-27

pojemność

cena za kilogram

26,63 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4018722302575

4018722302575

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-02-27 NewCondition

Ekologiczna semolina z pszenicy durum.


Składniki:

ekologiczna semolina z pszenicy durum

 

Wartość odżywcza w 100g:

Wartość energetyczna: 1528 kJ / 360 kcal;

Tłuszcz: 1,50 g;

W tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,60 g;

Węglowodany: 73,0 g;

W tym cukry: 0,20 g;

Błonnik: 3,40 g;

Białko: 12,0 g;

Sól: 0,02 g.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos für Alb Gold Alb Gold Pasta Dinos für
    Kinder BIO 300 g
    26,20zł/kg

    Preis: 7,86 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-05-11
    Alb Gold Alb Gold Pasta Safari Alb Gold Alb Gold Pasta Safari
    für Kinder BIO 300 g
    27,57zł/kg

    Preis: 8,27 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-03-31
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    27,47zł/kg

    Preis: 8,24 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-07-23
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    26,17zł/kg

    Preis: 7,85 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-12-03
    Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
    semolinowy 300 g
    27,73zł/kg

    Preis: 8,32 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2028-12-03
    Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus Fruchtbar Fruchtbar Pasta aus
    Hartweizen Tomaten und Spinat BIO nach dem 11. Monat 300 g
    42,23zł/kg

    Preis: 12,67 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-08-27
    Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    Preis: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-09-30
    Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
    Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Alb Gold Alb-Gold BIO Dinkelnudeln Alb Gold Alb-Gold BIO Dinkelnudeln
    500 g
    26,28zł/kg

    Preis: 13,14 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-04-23
    Alb Gold Alb Gold, Buchweizen, Alb Gold Alb Gold, Buchweizen,
    Buchweizennudeln BIO 250 g
    49,44zł/kg

    Preis: 12,36 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2028-11-29
    Alb Gold Alb Gold BIO Vollkorn Alb Gold Alb Gold BIO Vollkorn
    Penne Reisnudeln 250 g
    44,84zł/kg

    Preis: 11,21 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2028-01-15
    Alb Gold Alb Gold Alb Gold Alb Gold
    Buchweizenspaghetti Glutenfrei BIO 500 g
    33,48zł/kg

    Preis: 16,74 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2029-04-18
    Alb Gold Alb Gold Corn Nudeln Alb Gold Alb Gold Corn Nudeln
    - Reisspaghetti BIO glutenfrei 500 g
    27,40zł/kg

    Preis: 13,70 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-04-14
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5