Amylon Aprikosenpudding BIO glutenfrei

Amylon

Produkt bezglutenowy.

Amylon Aprikosenpudding BIO glutenfreiAmylon Aprikosenpudding BIO glutenfrei
BIO
masa netto

masa netto

40 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-18

pojemność

cena za kilogram

112,50 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8594006667692

8594006667692

Preis: 4,50 zł

4.50 PLN 2027-06-18 NewCondition

skrobia kukurydziana*, suszone morele* (8 %), aromat naturalny morelowy (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna - 1480 kJ / 349 kcal
Tłuszcz - < 0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone - < 0,1 g
Węglowodany - 86 g
w tym cukry - 5,9 g
Białko - < 0,5 g
Sól - 0,02 g


Produkt bezglutenowy.


Amylon Amylon Vanillepudding BIO Amylon Amylon Vanillepudding BIO
glutenfrei 40 g
108,75zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-03-12
Amylon Amylon BIO glutenfrei Amylon Amylon BIO glutenfrei
Schokoladenpudding 40 g
99,75zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-01-20
Cykoria Pudding Sahne Geschmack Cykoria Pudding Sahne Geschmack
40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2028-02-25
Cykoria Pudding mit chocoloate Cykoria Pudding mit chocoloate
Geschmack 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
34
Verfallsdatum 2028-01-31
Cykoria Pudding mit dem Geschmack Cykoria Pudding mit dem Geschmack
von Zitrone 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-02-25
Cykoria Pudding mit Cykoria Pudding mit
Vanillegeschmack 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
22
Verfallsdatum 2028-02-25
Cykoria Pudding mit dem Geschmack Cykoria Pudding mit dem Geschmack
der Kirsche 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-10-31
Cykoria Chicorée-Pudding mit Cykoria Chicorée-Pudding mit
Himbeergeschmack 40 g
32,50zł/kg

Preis: 1,30 zł

PLN
1
25
Verfallsdatum 2028-01-31
Amylon Amylon-Vanillezucker BIO Amylon Amylon-Vanillezucker BIO
20 g
210,50zł/kg

Preis: 4,21 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-12-11
Amylon ZitronenzuckerBIO Amylon ZitronenzuckerBIO
BIO
ZitronenzuckerBIO ZitronenzuckerBIO
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-07-23
Amylon Amylon glutenfreie Amylon Amylon glutenfreie
Zitronen-Gelee BIO 30 g
87,33zł/kg

Preis: 2,62 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2027-12-08
Amylon Amylon glutenfreie Amylon Amylon glutenfreie
Erdbeergelee BIO 30 g
79,67zł/kg

Preis: 2,39 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-05-25
Amylon Amylon Kirschgelee BIO Amylon Amylon Kirschgelee BIO
glutenfrei 30 g
80,67zł/kg

Preis: 2,42 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-12-16
Amylon Amylon Maisstärke BIO Amylon Amylon Maisstärke BIO
200 g
39,35zł/kg

Preis: 7,87 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-11-18
Amylon Amylon Backpulver Amylon Amylon Backpulver
glutenfrei BIO 12 g
151,67zł/kg

Preis: 1,82 zł

PLN
1
32
Verfallsdatum 2028-02-06
Amylon Amylon Gelee mit Amylon Amylon Gelee mit
Erdbeergeschmack glutenfrei BIO 40 g
119,25zł/kg

Preis: 4,77 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-08-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5