Belvita Kakao-Getreidekekse mit Schokoladenstückchen

Belvita
51Belvita Kakao-Getreidekekse mit Schokoladenstückchen
Ciastka śniadaniowe BelVita kakowe z kawałkami czekolady są wypiekane z 5 pełnoziarnistych zbóż. By dobrze zacząć dzień, spróbuj zbilansowanego śniadania z czterema ciastkami BelVita, jogurtem, porcją owoców i gorącym napojem. Produkty belVita powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników, wypiekanych w postaci pysznych i pożywnych chrupiących ciasteczek oraz miękkich wypieków . Zawierają 5 pełnych ziaren, są źródłem błonnika i magnezu. pełne ziarno 5 zbóż
Belvita Kakao-Getreidekekse mit SchokoladenstückchenBelvita Kakao-Getreidekekse mit Schokoladenstückchen
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

35,83 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Czechy

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622300443269

7622300443269

Preis: 10,75 zł

10.75 PLN 2027-04-30 NewCondition
mąka 35 % (PSZENNA 14,2 %, PSZENNA pełnoziarnista 11,4 %, JĘCZMIENNA pełnoziarnista 5,4 %, ŻYTNIA pełnoziarnista 3 %, pełnoziarnista z PSZENICY orkisz 1 %), cukier, płatki OWSIANE pełnoziarniste 11,5 %, płatki ŻYTNIE pełnoziarniste 11,1 %, olej rzepakowy, czekolada 10,3 % [cukier, miazga kakaowa, dekstroza, tłuszcz kakaowy, tłuszcze roślinne (palmowy, shea w zmiennych proporcjach), emulgator (lecytyny SOJOWE)], kakao w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu 4,6 %, skrobia PSZENNA, składniki mineralne (węglan wapnia, węglan magnezu, żelazo elementarne), substancje spulchniające (E503, E500), emulgatory (E492, lecytyny SOJOWE, E472e), aromaty, sól, odtłuszczone MLEKO w proszku
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna1857 kJ
443 kcal
Tłuszcz16.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3.50 g
Węglowodany62.00 g
Cukry ogółem23.00 g
w tym skrobia38.00 g
Błonnik7.70 g
Białko8.00 g
Równoważna zawartość soli0.40 g
Wapń286.00 mg
Żelazo8.10 mg
Magnez160.00 mg

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Może zawierać
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Zawiera
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Ciastka śniadaniowe BelVita kakowe z kawałkami czekolady są wypiekane z 5 pełnoziarnistych zbóż. By dobrze zacząć dzień, spróbuj zbilansowanego śniadania z czterema ciastkami BelVita, jogurtem, porcją owoców i gorącym napojem. Produkty belVita powstają ze starannie wyselekcjonowanych składników, wypiekanych w postaci pysznych i pożywnych chrupiących ciasteczek oraz miękkich wypieków . Zawierają 5 pełnych ziaren, są źródłem błonnika i magnezu. pełne ziarno 5 zbóż
Marke:Belvita
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Ciastka zbożowe (57,6 %) o smaku kakaowym z kawałkami czekolady, wzbogacone w wapń, magnez i żelazo.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym miejscu. Chronić przed ciepłem.
Verpackungsart:Karton
Herkunftsland:Czechy
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Belvita Kekse 5 Getreide + Milch Belvita Kekse 5 Getreide + Milch
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Belvita Belvita Ciastka zbożowe Belvita Belvita Ciastka zbożowe
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Belvita Belvita Breakfast Cereal Belvita Belvita Breakfast Cereal
    Kuchen mit Honig und Schokolade 300 g
    36,63zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
    Zucker 168 g
    33,21zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-23
    Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
    FIT&FREE Vanille 120 g
    40,42zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-18
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5