Bio Ania Mini-Dschungel BIO-Kekse

Ania
55
Ok.Bio Ania Mini-Dschungel BIO-Kekse
43Bio Ania Mini-Dschungel BIO-Kekse
Bio Ania Mini-Dschungel BIO-KekseBio Ania Mini-Dschungel BIO-Kekse
BIO
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-08-30

pojemność

cena za kilogram

49,90 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Produkt UE

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5903453005040

5903453005040

Preis: 4,99 zł

4.99 PLN 2027-08-30 NewCondition

mąka PSZENNA* (86%), cukier trzcinowy*, tłuszcz kokosowy*, sól (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna 1881 kJ / 447 kcal
Tłuszcz: 12,3 g;
w tym kwasy nasycone: 4,7 g;
Węglowodany: 75,9 g;
w tym cukry: 16,6 g;
Białko: 9,6 g;
Sól: 0,47 g


Jaja : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera

Ania


Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Mini ania jungle - Bio herbatniki pszenne płatki śniadaniowe
Aufbewahrung:

Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu, z dala od źródeł ciepła i nasłonecznienia.


Verpackungsart:

Zgrzewane


Herkunftsland:

Produkt UE


Adresse des Herstellers:

FPH Ania Grażyna Gregorczyk ul. Niepokalanej Panny Marii 103 31-589 Kraków


Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Marek , 2025-11-30 16:00:23Ok.



Bio Ania Bio Ania Biscuits Bio Ania Bio Ania Biscuits
rechteckigen BIO 100 g
62,70zł/kg

Preis: 6,27 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-03-30
Bio Ania Bio Ania Biscuits Runde Bio Ania Bio Ania Biscuits Runde
BIO 100 g
62,70zł/kg

Preis: 6,27 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-04-30
Apetitki Vorspeisen Petit Beurre Apetitki Vorspeisen Petit Beurre
Kekse 100 g
23,80zł/kg

Preis: 2,38 zł

PLN
1
36
Verfallsdatum 2027-07-28
Roland Roland Twisty z ciasta Roland Roland Twisty z ciasta
francuskiego 100 g
87,00zł/kg

Preis: 8,70 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum
2027-02-01
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
Zucker 168 g
33,21zł/kg

Preis: 5,58 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2027-05-23
Ania Bio Ania Natürliche Ania Bio Ania Natürliche
Bio-Oma-Muffins 200 g
83,20zł/kg

Preis: 16,64 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-01
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5