BoboVita Jarzynki mit Kalbfleisch und Nudeln, nach dem 14. Monat , po 8. miesiącu

BoboVita Czy wiesz, że... Pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, au rocznego nadal prawie 8x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - nie zawiera mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 80 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
BoboVita Jarzynki mit Kalbfleisch und NudelnBoboVita Jarzynki mit Kalbfleisch und Nudeln
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-04-29

pojemność

cena za kilogram

42,05 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900852033797

5900852033797

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2028-04-29 NewCondition
warzywa 50 % (marchewka 27 %, pietruszka 18 %, bataty 5 %), woda użyta do przygotowania, mięso cielęce 8 %, gotowany makaron 5 % (mąka z pszenicy durum, białko jaja w proszku), skrobia kukurydziana, olej rzepakowy
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza 100 g produktu
Wartość energetyczna228 / 54 kJ / kcal
Tłuszcz, w tym:1,5 g
- kwasy nasycone0,4 g
Węglowodany, w tym:7,0 g
- cukry2,3 g
Błonnik1,8 g
Białko2,3 g
Sól0,08 g
kwas α-linolenowy (ALA)0,08 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Mleko : Nie zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Czy wiesz, że... Pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, au rocznego nadal prawie 8x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. - 100 % mięsa bez pozostałości antybiotyków - 100 % warzyw z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - nie zawiera mleka - kwas ALA (z grupy Omega 3) niezbędny dla prawidłowego rozwoju mózgu i tkanek nerwowych (korzystne działanie uzyskuje się już przy spożyciu 80 g produktu) Dla zdrowia dziecka ważna jest urozmaicona i zbilansowana dieta oraz zdrowy tryb życia.
Marke:BoboVita
Über die Marke:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: jarzynki z cielęciną i kluseczkami. Produkt utrwalony termicznie - sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Podgrzej w „kąpieli wodnej", delikatnie wymieszaj. Sprawdź temperaturę produktu. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:pl:Nutricia Polska Sp. z o.o. pl:ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
BoboVita Obiadek Gemüsebouquet BoboVita Obiadek Gemüsebouquet
mit einem goldenen Huhn nach dem 14. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2028-03-30
Hipp HiPP Junge Karotte mit Reis Hipp HiPP Junge Karotte mit Reis
und Kalb BIO nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2028-04-30
Hipp HiPP Auflauf mit Kartoffeln Hipp HiPP Auflauf mit Kartoffeln
und Kaninchen nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
95
Verfallsdatum 2028-01-31
Hipp HiPP Kürbis mit Apfel und Hipp HiPP Kürbis mit Apfel und
Pute BIO nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
72
Verfallsdatum 2028-03-31
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
zarten Fisch nach dem 14. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-11-19
BoboVita Obiadek Kartoffeln mit BoboVita Obiadek Kartoffeln mit
saftigen Hähnchen -und Squash- nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-02-05
Hipp Hipp Karotten mit Kartoffeln Hipp Hipp Karotten mit Kartoffeln
und Lachs nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-03-31
Hipp HiPP Kartoffelpüree mit Mais Hipp HiPP Kartoffelpüree mit Mais
und Pute BIO nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
57
Verfallsdatum 2028-01-31
BoboVita BoboVita Ukrainischer BoboVita BoboVita Ukrainischer
Borschtsch 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-12-16
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-11-12
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-01-02
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-01-20
BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
Verfallsdatum 2027-10-09
BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-06
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-01
BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
nach dem 6. Monat 180 g
46,83zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-06
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5