BoboVita Pfirsiche, Apfel und Mangos, nach dem 14. Monat , po 8. miesiącu

BoboVita Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj
BoboVita Pfirsiche, Apfel und MangosBoboVita Pfirsiche, Apfel und Mangos
masa netto

masa netto

190 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-03-03

pojemność

cena za kilogram

34,16 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8591119001597

8591119001597

Preis: 6,49 zł

6.49 PLN 2028-03-03 NewCondition
brzoskwinie 35 %, jabłka 30 %, kawałki jabłek 22,4 %, mango 10 %, mąka ryżowa, przeciwutleniacz: kwas askorbinowy
Wartości odżywcze (%)100 g produktu
Wartość energetyczna240/57 kJ/kcal
Tłuszcz, w tym:0,1 g
- kwasy nasycone0 g
Węglowodany, w tym:12 g
- cukry9,5 g
Błonnik1,7 g
Białko0,7 g
Sól0,03 g
Witamina C15 mg (60 %)*
*% zalecanego dziennego spożycia

Zboża zawierające gluten : Zawiera
Jaja : Nie zawiera
Mleko : Nie zawiera
Soja : Nie zawiera
Czy wiesz, że... pojemność żołądka u 6-miesięcznego dziecka jest ponad 11 x mniejsza niż u dorosłego, a u rocznego nadal prawie 8 x mniejsza? Ponadto układ pokarmowy maluszków ciągle rozwija się i jest bardzo wrażliwy. Dlatego warto podawać im produkty dostosowane do ich potrzeb, z oznaczeniem wieku, które powstały ze szczególną dbałością o jakość i bezpieczeństwo. Czy wiesz, że... kwas askorbinowy to forma witaminy C występująca również naturalnie w owocach? - 100 % owoców z kontrolowanych upraw - zgodnie z przepisami prawa żywność dla niemowląt i małych dzieci nie zawiera konserwantów, barwników i wzmacniaczy smaku - bez dodatku cukru, zawiera naturalnie występujące cukry - produkt bezglutenowy, nie zawiera: soi, mleka, jaj
Marke:BoboVita
Über die Marke:BoboVita. Jakość potwierdzona na 100 %
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Produkt dla niemowląt i małych dzieci: przecier z kawałkami owoców brzoskwinie, jabłka i mango. Produkt utrwalony termicznie - pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: patrz data na wieczku. Przed otwarciem przechowuj w temperaturze pokojowej. Nie używaj, jeśli można wcisnąć środek wieczka. Pozostałą część przechowuj w zamkniętym słoiczku, w lodówce, nie dłużej niż 48 godzin.
Zubereitung und Verwendung:Przygotowanie: Odpowiednią ilość produktu przełóż do miseczki plastikową łyżeczką. Przestrzegaj instrukcji właściwego przygotowania. Nie podawaj resztek produktu, który jadło dziecko.
Verpackungsart:Słoik
Adresse des Herstellers:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
Rücksendeadresse:Nutricia Polska Sp. z o.o. ul. Bobrowiecka 8, 00-728 Warszawa
BoboVita Tafeläpfel und Bananen BoboVita Tafeläpfel und Bananen
mit einem zarten Löffelbiskuits nach dem 14. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-06-23
BoboVita Früchte Äpfel mit BoboVita Früchte Äpfel mit
Bananen mit Haferflocken nach dem 6. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-03-12
Hipp HiPP-Frucht mit Hipp HiPP-Frucht mit
BIO-Vollkornbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
59
Verfallsdatum 2027-11-30
Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit Hipp HiPP Himbeeren und Äpfel mit
BIO Reisbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-07-31
BoboVita Früchten Äpfel , BoboVita Früchten Äpfel ,
Bananen und saftigen Orangen nach dem 6. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-09-01
BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen BoboVita Tafeläpfel und Aprikosen
mit Bananen nach dem 6. Monat 190 g
34,16zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-02-04
Hipp HiPP Äpfel und Bananen mit Hipp HiPP Äpfel und Bananen mit
Keksen BIO nach dem 4. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
49
Verfallsdatum 2027-08-31
Hipp HiPP Birnen und Äpfel mit Hipp HiPP Birnen und Äpfel mit
BIO Dinkelbrei nach dem 5. Monat 190 g
36,05zł/kg

Preis: 6,85 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2027-07-31
BoboVita BoboVita JogoMi! Dessert BoboVita BoboVita JogoMi! Dessert
mit Erdbeeren und Himbeeren nach dem 14. Monat 80 g
47,38zł/kg

Preis: 3,79 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum
2026-12-19
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Fruchtgeschmack nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-11-12
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Bananen nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2028-01-02
BoboVita milchig- Reisbrei mit BoboVita milchig- Reisbrei mit
modifizierten Milch mit Himbeeren nach dem 6. Monat 230 g
45,17zł/kg

Preis: 10,39 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-01-20
BoboVita Reisbrei mit Himbeeren BoboVita Reisbrei mit Himbeeren
Verfallsdatum 2027-10-09
BoboVita Suppe hausgemachte BoboVita Suppe hausgemachte
Hühnerbrühe mit Reis nach dem 6. Monat 190 g
42,05zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
38
Verfallsdatum 2027-08-06
BoboVita Obiadek Gemüse mit BoboVita Obiadek Gemüse mit
aromatischen Truthahn nach dem 5. Monat 125 g
34,32zł/kg

Preis: 4,29 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-06-01
BoboVita Reisbrei mit Bananen BoboVita Reisbrei mit Bananen
nach dem 6. Monat 180 g
46,83zł/kg

Preis: 8,43 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-06
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5