Celiko
51

Idealny do spożycia bezpośrednio po otwarciu opakowania lub jako dodatek wzbogacający desery, ciasta, jogurty i napoje.
Do wyprodukowania 100 g ananasa liofilizowanego zużyto 0,7 kg świeżego ananasa.
Opakowanie (15 g) stanowi jedną porcję.
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.

masa netto

masa netto

15 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za kilogram

478,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900038003323

5900038003323

Preis: 7,18 zł

7.18 PLN 2027-04-30 NewCondition

liofilizowany ananas.


WARTOŚĆ ODŻYWCZA W 100 g
Wartość energetyczna: 1540 kJ / 364 kcal
Tłuszcz: 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0 g
Węglowodany: 82 g
w tym cukry: 69 g
Błonnik: 10 g
Białko: 3,0 g
Sól: 0,02 g


Idealny do spożycia bezpośrednio po otwarciu opakowania lub jako dodatek wzbogacający desery, ciasta, jogurty i napoje.
Do wyprodukowania 100 g ananasa liofilizowanego zużyto 0,7 kg świeżego ananasa.
Opakowanie (15 g) stanowi jedną porcję.
Produkt odpowiedni dla wegetarian i wegan.


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Celiko Celiko Gefriergetrocknete Celiko Celiko Gefriergetrocknete
    Mango, glutenfrei 15 g
    599,33zł/kg

    Preis: 8,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-05-30
    Bakalland entsteinten Datteln Bakalland entsteinten Datteln
    Verfallsdatum 2027-10-30
    Bakalland Massen Mohn Bakalland Massen Mohn
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    Getrocknete Feigen 150 g
    89,73zł/kg

    Preis: 13,46 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-11-28
    Bio Planet Bio Planet BIO Bio Planet Bio Planet BIO
    glutenfreie Sultaninen 200 g
    52,65zł/kg

    Preis: 10,53 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Bio Planet Bio Planet Cranberry Bio Planet Bio Planet Cranberry
    gesüßt mit BIO Rohrzucker 100 g
    123,30zł/kg

    Preis: 12,33 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2028-01-04
    Bio Planet Bio Planet Rosinen Bio Planet Bio Planet Rosinen
    glutenfreie Sultaninen BIO 400 g
    45,00zł/kg

    Preis: 18 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-03-31
    Bio Planet Bio Planet Bio Planet Bio Planet
    glutenfrei BIO Kalifornische Pflaumen ohne Kerne, getrocknet 400 g
    85,53zł/kg

    Preis: 34,21 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-08-24
    Celiko Celiko Truskawki Celiko Celiko Truskawki
    liofilizowane 13 g
    605,38zł/kg

    Preis: 7,87 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-06-01
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5