Miradent Kaugummi mit Xylit, Apfelgeschmack

Miradent Kaugummi mit Xylit, ApfelgeschmackMiradent Kaugummi mit Xylit, Apfelgeschmack
masa netto

masa netto

30 szt.

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-30

pojemność

cena za sztukę

0,47 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4250107630655

4250107630655

Preis: 13,99 zł

13.99 PLN 2028-12-30 NewCondition

Substancja słodząca (ksylitol), baza gumowa, aromat, regulator kwasowości (kwas jabłkowy), substancja zagęszczająca (guma arabska), substancja utrzymująca wilgotność (gliceryna), barwnik (dwutlenek tytanu), emulgator (lecytyna sojowa), substancja glazurująca (wosk Karnauba).


Miradent Xylit Kaugummi Miradent Xylit Kaugummi
Pfefferminze 30 szt.

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-10-30
Miradent Miradent Kaugummi mit Miradent Miradent Kaugummi mit
Xylit, Grüntee-Geschmack 30 szt.

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-10-07
Miradent Miradent Kaugummi mit Miradent Miradent Kaugummi mit
Xylit, Zimtgeschmack 30 szt.

Preis: 13,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2029-12-30
Orbit Kaugummi Minze grünen Orbit Kaugummi Minze grünen
Pellets 14 g
179,29zł/kg

Preis: 2,51 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-04-05
Orbit Kaugummi -Pellets fest Orbit Kaugummi -Pellets fest
Pfefferminze blau 14 g
168,57zł/kg

Preis: 2,36 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-03-15
Mentos Minzmentos Mentos Minzmentos
Verfallsdatum
2029-05-30
Orbit Orbit Guma do żucia Orbit Orbit Guma do żucia
w drażetkach 14 g
177,86zł/kg

Preis: 2,49 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum
2027-04-19
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5