Chicorée Kaffee Kujawianka

Delecta Codziennie niezastąpiona na rodzinnym stole. Smaczna i aromatyczna. Wyśmienita z mlekiem lub śmietanką.
Chicorée Kaffee KujawiankaChicorée Kaffee Kujawianka
masa netto

masa netto

200 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-11-30

pojemność

cena za kilogram

14,95 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900983014139

5900983014139

Preis: 2,99 zł

2.99 PLN 2026-11-30 NewCondition
żyto 60 %, jęczmień 20 %, cykoria, burak cukrowy - prażone
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na 100 ml naparu
Wartość energetyczna28 kJ / 7 kcal
Tłuszcz<0,1 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone<0,1 g
Węglowodany<1,7 g
w tym cukry<0,6 g
Błonnik<0,1 g
Białko<0,2 g
Sól<0,01 g

Jęczmień : Zawiera
Żyto : Zawiera
Codziennie niezastąpiona na rodzinnym stole. Smaczna i aromatyczna. Wyśmienita z mlekiem lub śmietanką.
Eigenschaften:Bez dodatku cukru, Odpowiedni dla Wegan, 100 % naturalna
Über die Marke:Kawa zbożowa Kujawianka przeznaczona jest do gotowania - to tradycyjny sposób przygotowania kawy znany od lat. Kawa zbożowa Kujawianka to mieszanka kawy zbożowej składająca się w 100% naturalnych składników: uprażonego i zmielonego żyta, cykorii, jęczmienia oraz buraka cukrowego. Kawa zbożowa Kujawianka to codziennie niezastapiona dawka zdrowego stylu żcyia na Twoim stole. Smaczna i aromatyczna. Wyśmienita z mlekiem lub śmietanką. Możesz ja również przygotować w bardziej nowoczesnej odsłonie- parzenie w ekspresie do kawy. Za każdym razem będzie tak samo dobrze smakować.
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kawa zbożowa Kujawianka.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem / Nr partii patrz na opakowaniu Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:Tradycyjny sposób przygotowania: 3-4 łyżki stołowe kawy wsyp do 1 litra wrzącej wody. Gotuj 5 minut. Pozostaw pod przykryciem kilka minut. Przed podaniem przecedź przez gęste sitko. Alternatywny sposób przygotowania - parzenie w ekspresie: Na 1 litr wody wsyp około 5 łyżek stołowych kawy, aby uzyskać 6 filiżanek lub 4 kubki smacznego napoju.
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Inka Inka Classic Inka Inka Classic
Instantkornkaffee 200 g
51,75zł/kg

Preis: 10,35 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2028-03-04
Inka Inka Caramel Instant-Müsli Inka Inka Caramel Instant-Müsli
mit Karamell 200 g
51,55zł/kg

Preis: 10,31 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-07-08
Inka Inka Milchgetränk basierend Inka Inka Milchgetränk basierend
auf Getreidekaffee mit Milch 200 g
51,55zł/kg

Preis: 10,31 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2028-02-19
Inka Inka-Kokos-Getreidekaffee Inka Inka-Kokos-Getreidekaffee
200 g
51,55zł/kg

Preis: 10,31 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-02-14
Inka Inka Classic Inka Inka Classic
Instantkornkaffee 150 g
39,93zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
30
Verfallsdatum 2027-08-07
Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz
500 g
12,76zł/kg

Preis: 6,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-30
Alce Nero Bio- Instant- Alce Nero Bio- Instant-
Kaffee-Ersatz 125 g
145,76zł/kg

Preis: 18,22 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-04-17
Inka Inka Magne Instant-Müsli mit Inka Inka Magne Instant-Müsli mit
Magnesium angereichert 100 g
103,70zł/kg

Preis: 10,37 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-08-06
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
mit chocoloate Geschmack 670 g
13,42zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
Joghurt 640 g
13,89zł/kg

Preis: 8,89 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-09-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
Hefe 600. g
15,57zł/kg

Preis: 9,34 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Delecta Original Delecta Creme Delecta Original Delecta Creme
Karpatka 250 g
19,56zł/kg

Preis: 4,89 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-05-30
Delecta großes Blatt Lebkuchen Delecta großes Blatt Lebkuchen
Verfallsdatum 2027-06-30
Delecta SchneeballoriginalDessert Delecta SchneeballoriginalDessert
pulverisierten 51 g
41,96zł/kg

Preis: 2,14 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Delecta Muffins mit Schokoflocken Delecta Muffins mit Schokoflocken
gefüllt 280 g
29,79zł/kg

Preis: 8,34 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-28
Delecta große Pudding und cremig Delecta große Pudding und cremig
64 g
29,06zł/kg

Preis: 1,86 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2027-11-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5