Cukry Nyskie Biscuits Regionale Dessertschokolade

Cukry Nyskie
52Cukry Nyskie Biscuits Regionale Dessertschokolade
Cukry Nyskie Biscuits Regionale DessertschokoladeCukry Nyskie Biscuits Regionale Dessertschokolade
masa netto

masa netto

180 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-06

pojemność

cena za kilogram

31,67 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901228012699

5901228012699

Preis: 5,70 zł

5.70 PLN 2027-03-06 NewCondition
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Bio Ania Grunchy Orkisz . Bio Ania Grunchy Orkisz .
    180 g
    59,89zł/kg

    Preis: 10,78 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-01-31
    Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
    Schokolade und Nüssen 135 g
    44,37zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-04-28
    Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
    mit Schokolade 135 g
    42,96zł/kg

    Preis: 5,80 zł

    PLN
    1
    29
    Verfallsdatum 2027-03-27
    San Łakotki Kuchen Dessert mit San Łakotki Kuchen Dessert mit
    Zucker 168 g
    33,21zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2027-05-23
    Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
    FIT&FREE Vanille 120 g
    40,42zł/kg

    Preis: 4,85 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2026-12-18
    Wedel zierlichen Champagner Wedel zierlichen Champagner
    Himbeere 147 g
    36,73zł/kg

    Preis: 5,40 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2026-12-18
    Wedel Champagne zierliche Kirsch Wedel Champagne zierliche Kirsch
    Verfallsdatum 2027-01-07
    Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
    Beurre Vollkornkekse 200 g
    29,95zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum 2027-02-18
    Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit Cukry Nyskie Cukry Nyskie Petit
    Beurre Kakaokekse 200 g
    29,95zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2027-07-31
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5