Czaniecki
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2030-11-30

pojemność

cena za kilogram

21,04 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901841000158

5901841000158

Preis: 5,26 zł

5.26 PLN 2030-11-30 NewCondition
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

Preis: 5,69 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2031-04-30
Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-10-21
Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
Eierland 250 g
17,04zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2029-06-30
Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
Makkaroni-Perlen 250 g
17,04zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-07-30
Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
250 g
17,00zł/kg

Preis: 4,25 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-06-30
Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
250 g
16,76zł/kg

Preis: 4,19 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-06-30
Goliard Goliard Nudeln Nitki Goliard Goliard Nudeln Nitki
Brühe 3-Ei Gerollt 100% Hartweizen 250 g
17,40zł/kg

Preis: 4,35 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum 2028-04-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
gerolltes Band 500 g
20,72zł/kg

Preis: 10,36 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum
2031-06-30
Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5
Eiernest 1 500 g
20,86zł/kg

Preis: 10,43 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum
2031-04-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
gerollter Faden 500 g
20,68zł/kg

Preis: 10,34 zł

PLN
1
19
Verfallsdatum
2031-07-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
gerollter Faden 500 g
20,60zł/kg

Preis: 10,30 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2031-05-30
Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5
Eiernest 2 500 g
20,96zł/kg

Preis: 10,48 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2031-06-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln
in Reisform 250 g
21,16zł/kg

Preis: 5,29 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2031-02-28
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
kleine Schleife 250 g
21,44zł/kg

Preis: 5,36 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2030-12-30
Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
gerollter Faden 250 g
21,04zł/kg

Preis: 5,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2031-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5