Czaniecki gerollte Fadennudeln, 5 Eier

Czaniecki
51Czaniecki gerollte Fadennudeln, 5 Eier
Czaniecki gerollte Fadennudeln, 5 Eier Czaniecki gerollte Fadennudeln, 5 Eier
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2031-02-20

pojemność

cena za kilogram

21,04 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902020572039

5902020572039

Preis: 5,26 zł

5.26 PLN 2031-02-20 NewCondition
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza: na 100 g
Wartość energetyczna1569 kJ / 371 kcal
Tłuszcz3,7 g
w tym - Kwasy tłuszczowe nasycone1 g
Węglowodany70 g
w tym - Cukry2,9 g
Błonnik2,6 g
Białko13 g
Sól0,06 g
(Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.)

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
czas gotowania 6 min
Marke:Czaniecki
Über die Marke:Oryginalny Czaniecki Tradycja, jakość, doświadczenie
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Makaron 5 jajeczny popularny z dodatkiem przyprawy kurkumy.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym, chłodnym i nienasłonecznionym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    Preis: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum 2031-04-30
    Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-10-21
    Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
    Eierland 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    Makkaroni-Perlen 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
    250 g
    17,00zł/kg

    Preis: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
    250 g
    16,76zł/kg

    Preis: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Goliard Goliard Nudeln Nitki Goliard Goliard Nudeln Nitki
    Brühe 3-Ei Gerollt 100% Hartweizen 250 g
    17,40zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
    gerolltes Band 500 g
    20,72zł/kg

    Preis: 10,36 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum
    2031-06-30
    Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5
    Eiernest 1 500 g
    20,86zł/kg

    Preis: 10,43 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2031-04-30
    Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
    gerollter Faden 500 g
    20,68zł/kg

    Preis: 10,34 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum
    2031-07-30
    Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
    gerollter Faden 500 g
    20,60zł/kg

    Preis: 10,30 zł

    PLN
    1
    20
    Verfallsdatum 2031-05-30
    Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln 5
    Eiernest 2 500 g
    20,96zł/kg

    Preis: 10,48 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2031-06-30
    Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln
    in Reisform 250 g
    21,16zł/kg

    Preis: 5,29 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2031-02-28
    Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln, Czaniecki Czaniecki 5-Eier-Nudeln,
    kleine Schleife 250 g
    21,44zł/kg

    Preis: 5,36 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2030-12-30
    Czaniecki Czaniecki-Nudeln mit 5 Czaniecki Czaniecki-Nudeln mit 5
    Eiern 250 g
    21,04zł/kg

    Preis: 5,26 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2031-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5