Dalla Costa Pasta Brown Rice Farm Glutenfrei BIO

Dalla Costa

Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.

Dalla Costa Pasta Brown Rice Farm Glutenfrei BIODalla Costa Pasta Brown Rice Farm Glutenfrei BIO
BIO
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-12-09

pojemność

cena za kilogram

53,80 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

8016419001738

8016419001738

Preis: 13,45 zł

13.45 PLN 2028-12-09 NewCondition

mąka z ryżu brązowego* (*certyfikowany składnik ekologiczny)


Wartość energetyczna: 1533 kJ / 362 kcal
Tłuszcz: 2,7 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone: 0,6 g
Węglowodany: 75,7 g
w tym cukry: 0,5 g
Błonnik: 2,7 g
Białko: 7,4 g
Sól: 0,017 g


Produkt przeznaczony dla dzieci powyżej 3 roku życia.


Alb Gold Alb Gold BIO Vollkorn Alb Gold Alb Gold BIO Vollkorn
Penne Reisnudeln 250 g
44,84zł/kg

Preis: 11,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-15
Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
250 g
22,76zł/kg

Preis: 5,69 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2031-04-30
Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-10-21
Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
Eierland 250 g
17,04zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2029-06-30
Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
Makkaroni-Perlen 250 g
17,04zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-07-30
Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
250 g
17,00zł/kg

Preis: 4,25 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-06-30
Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
250 g
16,76zł/kg

Preis: 4,19 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-06-30
Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
semolinowy 300 g
27,47zł/kg

Preis: 8,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-07-23
Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
semolinowy 300 g
26,17zł/kg

Preis: 7,85 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-03
Dalla Costa Dalla Costa Makaron Dalla Costa Dalla Costa Makaron
semolinowy 300 g
27,73zł/kg

Preis: 8,32 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-12-03
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5