Delecta Aromatyzuje ok. 2,5 kg ciasta.
pojemność netto

pojemność netto

12 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-02-28

pojemność

cena za litr

166,67 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

59001812

Preis: 2,00 zł

2.00 PLN 2027-02-28 NewCondition
olej rzepakowy, aromat
Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Może zawierać
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Aromatyzuje ok. 2,5 kg ciasta.
Eigenschaften:30 % więcej
Marke:Delecta
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem / Numer partii - patrz buteleczka. Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Butelka szklana
Adresse des Herstellers:FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Rücksendeadresse:FoodWell Sp. z o.o. ul. Fabryczna 5 00-446 Warszawa
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
waniliowy 12 ml
166,67zł/l

Preis: 2 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-01-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
rumowy 12 ml
155,00zł/l

Preis: 1,86 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-04-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
cytrynowy 12 ml
165,83zł/l

Preis: 1,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-02-28
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
12 ml
165,83zł/l

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Delecta Delecta Aromat do ciast Delecta Delecta Aromat do ciast
arakowy 12 ml
166,67zł/l

Preis: 2 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma , Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma ,
um Kuchen 9 ml
264,44zł/l

Preis: 2,38 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Orangengeschmack , um Kuchen 9 ml
251,11zł/l

Preis: 2,26 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Creme Dr. Oetker Dr. Oetker Creme
Geschmack Kuchen 9 ml
251,11zł/l

Preis: 2,26 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
mit chocoloate Geschmack 670 g
13,42zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
Joghurt 640 g
13,89zł/kg

Preis: 8,89 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-09-30
Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz
500 g
12,76zł/kg

Preis: 6,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
Hefe 600. g
15,57zł/kg

Preis: 9,34 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Delecta Original Delecta Creme Delecta Original Delecta Creme
Karpatka 250 g
19,56zł/kg

Preis: 4,89 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-05-30
Delecta großes Blatt Lebkuchen Delecta großes Blatt Lebkuchen
Verfallsdatum 2027-06-30
Delecta SchneeballoriginalDessert Delecta SchneeballoriginalDessert
pulverisierten 51 g
41,96zł/kg

Preis: 2,14 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Delecta Muffins mit Schokoflocken Delecta Muffins mit Schokoflocken
gefüllt 280 g
29,79zł/kg

Preis: 8,34 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5