Delecta Kajmak-Fudge-Masse, gesalzenes Karamell

Delecta Nasz kajmak doskonały dodatek do wypieków, deserów, potraw i naleśników. Prosty skład - bez oleju palmowego - bez lecytyny sojowej
Delecta Kajmak-Fudge-Masse, gesalzenes KaramellDelecta Kajmak-Fudge-Masse, gesalzenes Karamell
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-01-31

pojemność

cena za kilogram

27,03 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900749565219

5900749565219

Preis: 10,81 zł

10.81 PLN 2028-01-31 NewCondition
cukier, woda, mleko w proszku pełne 21 %, sól 1 %
Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu
Wartość energetyczna1310 kJ / 309 kcal
Tłuszcz5,2 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone3,7 g
Węglowodany60 g
w tym cukry60 g
Białko5,4 g
Sól1,08 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Może zawierać
Nasz kajmak doskonały dodatek do wypieków, deserów, potraw i naleśników. Prosty skład - bez oleju palmowego - bez lecytyny sojowej
Eigenschaften:prosty skład
Marke:Delecta
Über die Marke:Wypróbuj także: Delecta Kajmak tradycyjny masa krówkowa
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kajmak masa krówkowa słony karmel. Produkt sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data i numer partii na wieczku lub denku. Przechowywać w temperaturze pokojowej, nie przechowywać w lodówce. Po otwarciu przechowywać w warunkach chłodniczych do 48 godzin. Scukrzenie jest naturalnym procesem i nie stanowi wady produktu.
Zubereitung und Verwendung:Gotowy do spożycia zaraz po otwarciu. W opakowaniu może wystąpić nieznaczna ilość płynu.
Verpackungsart:Puszka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Delecta Delecta Kajmak-Fudge-Masse Delecta Delecta Kajmak-Fudge-Masse
mit Nussgeschmack 400 g
26,25zł/kg

Preis: 10,50 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2028-01-30
Delecta Delecta Delecta Delecta
Kajmak-Fudge-Masse, traditioneller Geschmack 400 g
27,03zł/kg

Preis: 10,81 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2028-01-31
Gostyń Gostyń-Fudge-Masse Gostyń Gostyń-Fudge-Masse
510 g
21,27zł/kg

Preis: 10,85 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2028-01-21
Croc-Crac Croc Crac Mohnmasse mit Croc-Crac Croc Crac Mohnmasse mit
BIO-Nüssen und Rosinen 850 g
32,16zł/kg

Preis: 27,34 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-09-30
Helcom Helcom Mohnmasse mit Helcom Helcom Mohnmasse mit
Nüssen und Rosinen 850 g
12,36zł/kg

Preis: 10,51 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-05-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
mit chocoloate Geschmack 670 g
13,42zł/kg

Preis: 8,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2027-08-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
Joghurt 640 g
13,89zł/kg

Preis: 8,89 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-09-30
Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz Delecta Kujawianka Kaffee-Ersatz
500 g
12,76zł/kg

Preis: 6,38 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-03-30
Delecta eine große Blechkuchen Delecta eine große Blechkuchen
Hefe 600. g
15,57zł/kg

Preis: 9,34 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Delecta Original Delecta Creme Delecta Original Delecta Creme
Karpatka 250 g
19,56zł/kg

Preis: 4,89 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-05-30
Delecta großes Blatt Lebkuchen Delecta großes Blatt Lebkuchen
Verfallsdatum 2027-06-30
Delecta SchneeballoriginalDessert Delecta SchneeballoriginalDessert
pulverisierten 51 g
41,96zł/kg

Preis: 2,14 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Delecta Muffins mit Schokoflocken Delecta Muffins mit Schokoflocken
gefüllt 280 g
29,79zł/kg

Preis: 8,34 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2027-02-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5