DR. Oetker Instant Trockenhefe

Dr. Oetker
55
Ok.DR. Oetker Instant Trockenhefe
52DR. Oetker Instant Trockenhefe
1 torebka Drożdży instant 14 g = 50 g drożdży świeżych
DR. Oetker Instant TrockenhefeDR. Oetker Instant Trockenhefe
masa netto

masa netto

14 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za kilogram

213,57 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900437083216

5900437083216

Preis: 2,99 zł

2.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
drożdże suszone (Saccharomyces cerevisiae), emulgator (monostearynian sorbitolu)
1 torebka Drożdży instant 14 g = 50 g drożdży świeżych
Eigenschaften:bez przygotowania rozczynu, wymieszaj z mąką, podwójna porcja na 1 kg mąki pszennej
Marke:Dr. Oetker
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Drożdże suszone instant.
Weitere Informationen:Produkt pakowany w atmosferze ochronnej.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Zubereitung und Verwendung:1. Drożdże dokładnie wymieszaj z mąką. Sporządzanie rozczynu nie jest konieczne z wyjątkiem ciast z dużą ilością bakalii. 2. Dodaj pozostałe składniki wg wybranego przepisu i dokładnie wyrób ciasto, a następnie pozostaw w cieple do wyrośnięcia. Piecz zgodnie z przepisem.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:Dr. Oetker Polska Sp. z o.o. ul. Adm. Dickmana 14/15, 80-339 Gdańsk
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.

  • Marek , 2026-06-11 12:58:05Ok.



Cykoria Chicorée Instant Cykoria Chicorée Instant
Trockenhefe 8 g
195,00zł/kg

Preis: 1,56 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2028-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Roggensauerteig 15 g
126,67zł/kg

Preis: 1,90 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma , Dr. Oetker Dr. Oetker Rum- Aroma ,
um Kuchen 9 ml
264,44zł/l

Preis: 2,38 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-01-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver Dr. Oetker Dr. Oetker Backpulver
30 g
33,00zł/kg

Preis: 0,99 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-05-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Zitronensäure 20 g
90,00zł/kg

Preis: 1,80 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-06-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker Dr. Oetker
Speisegelatine 20 g
149,50zł/kg

Preis: 2,99 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2029-02-28
Dr. Oetker Dr. Oetker süßen Dr. Oetker Dr. Oetker süßen
Moment , Erdbeergelee 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2027-07-31
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
süßen Moment von Apple 30 g
55,33zł/kg

Preis: 1,66 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-30
Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee Dr. Oetker Dr. Oetker Gelee
Süßkirsche Moment 30 g
55,00zł/kg

Preis: 1,65 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2027-07-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5