Eiernudeln brothy Krajaneczka

Lubella
47Eiernudeln brothy Krajaneczka
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się, dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Eiernudeln brothy KrajaneczkaEiernudeln brothy Krajaneczka
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

14,44 zł / kg

ocena

ranking

4.4/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011119

5900049011119

Preis: 3,61 zł

3.61 PLN 2029-07-30 NewCondition
Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-10-21
mąka makaronowa pszenna, masa jajowa pasteryzowana 9,9%
Wartości odżywcze (%)w 100 g ugotowanego produktu
Wartość energetyczna 689 kJ / 163 kcal
Tłuszcz 1,2 g
- w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,4 g
Węglowodany 31 g
- w tym cukry 0,9 g
Błonnik 1,9 g
Białko 6,0 g
Sól 0,02 g
Zawartość soli wynika wyłącznie z obecności naturalnie występującego sodu.

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
Lubella Jajeczna to tradycja i doświadczenie, dzięki którym nasz makaron jest jeszcze bardziej sprężysty i nie skleja się, dlatego Lubella jest idealna do każdej zupy A do tego ten naturalny kolor i wyjątkowy smak! Zanim Lubella Jajeczna trafi na twój głęboki talerz, czeka ją całkiem spora droga. A więc startujemy! Zaczynamy od dokładnej selekcji... zbóż! Mielimy tylko ziarno wysokiej jakości. Tak powstaje mąka, która trafia do makaronu Lubella. I nadszedł czas na jaja! Teraz Lubella jeszcze bardziej jajeczna. Najwyższa pora dokładnie wyrobić i uformować ciasto makaronowe. Lubella Jajeczna jest już gotowa!
Eigenschaften:ulepszona receptura, czas gotowania: 4 minuty
Marke:Lubella
Über die Marke:Lubella Tradycja od 1881
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Makaron jajeczny. Krajaneczka.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Rezepte:
Verpackungsart:Torba
Adresse des Herstellers:Lubella Sp. z o.o. Sp. k. ul. Wrotkowska 1 20-469 Lublin
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    Preis: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum 2031-04-30
    Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
    Eierland 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    Makkaroni-Perlen 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
    250 g
    17,00zł/kg

    Preis: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
    250 g
    16,76zł/kg

    Preis: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Goliard Goliard Nudeln Nitki Goliard Goliard Nudeln Nitki
    Brühe 3-Ei Gerollt 100% Hartweizen 250 g
    17,40zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Goliard Goliard-Nudeln mit 12 Goliard Goliard-Nudeln mit 12
    Wachteleiern 250 g
    22,32zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Goliard Goliard Eiernudeln Goliard Goliard Eiernudeln
    Gerollte Fäden 2 250 g
    15,96zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-08-30
    Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    Preis: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-09-30
    Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
    Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Muscheln Lubella Lubella Nudeln Muscheln
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Świdry Lubella Lubella Nudeln Świdry
    (Fusilli) 100% Vollkorn 400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Lubella Lubella-Nudeln Federn Lubella Lubella-Nudeln Federn
    (Penne Rigate) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-08-31
    Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi
    Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-09-30
    Lubella Lubella Nudeln Bandnester Lubella Lubella Nudeln Bandnester
    (Nidi Tagliatelle) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5