Goliard Pasta Familijne Eiernester

Goliard
47Goliard Pasta Familijne Eiernester
Goliard Pasta Familijne EiernesterGoliard Pasta Familijne Eiernester
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-07-29

pojemność

cena za kilogram

13,48 zł / kg

ocena

ranking

4.9/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900252000276

5900252000276

Preis: 5,39 zł

5.39 PLN 2028-07-29 NewCondition

Mąka makaronowa z pszenicy zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 4,8% (odpowiada proporcji 1 jajo na 1 kg mąki), kurkuma - naturalna przyprawa roślinna (susz kłączy ostryżu).


Wartości odżywcze (%)w 100 g produktu po ugotowaniu
Wartość energetyczna 414 kJ / 98 kcal
Tłuszcz 0,4 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone 0,1 g
Węglowodany 20 g
w tym cukry 0 g
Błonnik 1 g
Białko 4 g
Sól 0,01 g

Jaja : Zawiera
Pszenica : Zawiera
makaron wałkowany, Medal Europejski edycja 2003, Złoty Laur Konsumenta, Medal Dobra Marka
Marke:Goliard
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Makaron familijny. Gniazdka jajeczne.
Aufbewahrung:Przechowywać w miejscu suchym i przewiewnym.
Verpackungsart:Zgrzewane
Adresse des Herstellers:Goliard Sp. z o.o. ul. Długa 6 42-290 Łojki
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 7 ocen.




    Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    Preis: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-09-30
    Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
    Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Muscheln Lubella Lubella Nudeln Muscheln
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Świdry Lubella Lubella Nudeln Świdry
    (Fusilli) 100% Vollkorn 400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Lubella Lubella-Nudeln Federn Lubella Lubella-Nudeln Federn
    (Penne Rigate) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-08-31
    Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi
    Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-09-30
    Lubella Lubella Nudeln Bandnester Lubella Lubella Nudeln Bandnester
    (Nidi Tagliatelle) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Goliard Goliard Nudeln Nitki Goliard Goliard Nudeln Nitki
    Brühe 3-Ei Gerollt 100% Hartweizen 250 g
    17,40zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Goliard Goliard-Nudeln mit 12 Goliard Goliard-Nudeln mit 12
    Wachteleiern 250 g
    22,32zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Goliard Goliard Eiernudeln Goliard Goliard Eiernudeln
    Gerollte Fäden 2 250 g
    15,96zł/kg

    Preis: 3,99 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2028-08-30
    Goliard Goliard Nudeln Familijne Goliard Goliard Nudeln Familijne
    Bänder Ei 400 g
    13,48zł/kg

    Preis: 5,39 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2028-06-23
    Goliard Goliard Nudeln Eierbänder Goliard Goliard Nudeln Eierbänder
    100% Hartweizen, gerollt 400 g
    17,93zł/kg

    Preis: 7,17 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-12-30
    Goliard Goliard Nudeln Spirale Goliard Goliard Nudeln Spirale
    Świderki 100% Hartweizen 400 g
    12,20zł/kg

    Preis: 4,88 zł

    PLN
    1
    22
    Verfallsdatum 2029-04-19
    Goliard Goliard Nudeln Rurki Penne Goliard Goliard Nudeln Rurki Penne
    Rigate 100% Hartweizen 400 g
    12,20zł/kg

    Preis: 4,88 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-04-08
    Goliard Goliard Familijne Ribbons Goliard Goliard Familijne Ribbons
    Breites Ei, gerollte Nudeln 400 g
    13,55zł/kg

    Preis: 5,42 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum 2028-01-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5