" Pommern " Gulasch

Agrico
45
Osobiście wolę paprykarz z Neptuna, ale ten również mi bardzo smakował." Pommern " Gulasch
41" Pommern " Gulasch
masa netto

masa netto

300 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-04-01

pojemność

cena za kilogram

17,67 zł / kg

ocena

ranking

4.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5904075001120

5904075001120

Preis: 5,30 zł

kaufen 6 szt. für 5.22 zł/szt
5.30 PLN 2029-04-01 NewCondition

Ryba rozdrobniona - łosoś atlantycki (Salmo Salar) - 40 %, woda, ryż, koncentrat pomidorowy, sól, cebula, skrobia modyfikowana E1412, błonnik roślinny bambusowy, aromaty i ekstrakty przypraw, dekstroza, wzmacniacz smaku E621, przeciwutleniacz E301.


Agrico


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 1 oceny.

  • Agnieszka , 2015-09-14 19:50:06Osobiście wolę paprykarz z Neptuna, ale ten również mi bardzo smakował.



Graal Szczecin paprikash mit Lachs Graal Szczecin paprikash mit Lachs
330 g
20,09zł/kg

Preis: 6,63 zł

PLN
1
41
Verfallsdatum 2029-05-30
Primavika Primavika Vegetarischer Primavika Primavika Vegetarischer
Paprika mit Hirse 160 g
54,06zł/kg

Preis: 8,65 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-05-20
Lisner Pastella Paste und Lisner Pastella Paste und
Ei-Sandwich mit Schnittlauch 80 g
54,75zł/kg

Preis: 4,38 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2026-11-09
Lisner Pastella Paste Sandwich mit Lisner Pastella Paste Sandwich mit
Lachs mit Schnittlauch 80 g
53,25zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2026-11-03
Pan do Mar Pan do Mar Pastete mit Pan do Mar Pan do Mar Pastete mit
Thunfisch und Bio-Oliven 125 g
123,84zł/kg

Preis: 15,48 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2030-05-26
Primavika Vegetarische Bio- Primavika Vegetarische Bio-
Gulasch 160 g
54,06zł/kg

Preis: 8,65 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-04-28
Dega Dega Lachs Paprykarz Dega Dega Lachs Paprykarz
Verfallsdatum 2028-03-30
Lisner Lisner Pastella Mittelmeer Lisner Lisner Pastella Mittelmeer
Pasta mit getrockneten Tomaten 80 g 80 g
49,88zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2026-11-01
Agrico Pudding ländlichen Agrico Pudding ländlichen
300 g
12,17zł/kg

Preis: 3,65 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2029-05-26
Agrico Tourist bewahren Fleisch Agrico Tourist bewahren Fleisch
300 g
22,13zł/kg

Preis: 6,64 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-04-07
Agrico Agrico Schmalz mit Fleisch Agrico Agrico Schmalz mit Fleisch
300 g
19,00zł/kg

Preis: 5,70 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2029-07-28
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5