Steuer 12


Wskazania
- gorączka
- ból głowy
- ból mięśni
- ból gardła
Skład
1 tabletka zawiera substancje czynne:
- paracetamol 500 mg
- kofeinę 50 mg oraz substancje pomocnicze.
Lek zawiera paracetamol. Ze względu na ryzyko uszkodzenia wątroby w czasie stosowania leku nie należy:
- przyjmować innych leków zawierających paracetamol,
- pić alkoholu.
W razie zastosowania dawki większej niż zalecana, natychmiast skontaktować się z lekarzem, nawet jeśli nie wystąpiły żadne objawy, ponieważ może dojąć do zagrażającego życiu uszkodzenia wątroby.
Podanie doustne. Należy zapoznać się z treścią ulotki przed zastosowaniem leku.
Dorośli i młodzież w wieku powyżej 12 lat:
- 1 lub 2 tabletki co 4 do 6 godzin
- maksymalna dawka dobowa: 8 tabletek.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
US Pharmacia Sp. z o.o.
ul. Ziębicka 40
50-507 Wrocław
22 543 60 00
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.