Hades
pojemność netto

pojemność netto

440 ml

pojemność

cena za litr

29,25 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902865002081

5902865002081

Preis: 12,87 zł

12.87 PLN NewCondition
Hades Hades - Pasta für die Hades Hades - Pasta für die
Pflege der Grabsteine ​​- 300 ml
51,40zł/l

Preis: 15,42 zł

PLN
1
6
Tytan Titanium Spray Stein und Tytan Titanium Spray Stein und
Rost - Reiniger Badezimmer 500g

Preis: 9,60 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-06-12
Kamix Kamix AGD Flüssiger Kamix Kamix AGD Flüssiger
Entkalker 500 ml
38,84zł/l

Preis: 19,42 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix Appliances Kamix Kamix Appliances
Automatische Entkalkung 2x75g 150 g
69,33zł/kg

Preis: 10,40 zł

PLN
1
3
Kamix Kamix Mittel in der Kamix Kamix Mittel in der
Flüssigkeit zur Entfernung von Kalkablagerungen 500 ml
35,52zł/l

Preis: 17,76 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-04-23
Cif Cif Uniwersalny Spray Cif Cif Uniwersalny Spray
Odkamieniacz 500 ml
23,18zł/l

Preis: 11,59 zł

PLN
1
12
Mill Mill Płyn do mycia Mill Mill Płyn do mycia
i pielęgnacji 555 ml
16,65zł/l

Preis: 9,24 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2028-10-30
Zielko Zielko Odkamieniacz Zielko Zielko Odkamieniacz
do ekspresów 500 ml
39,74zł/l

Preis: 19,87 zł

PLN
1
12
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5