Haribo Happy-Cola Gummibärchen mit Cola-Geschmack

Haribo
52Haribo Happy-Cola Gummibärchen mit Cola-Geschmack
Haribo Happy-Cola Gummibärchen mit Cola-GeschmackHaribo Happy-Cola Gummibärchen mit Cola-Geschmack
masa netto

masa netto

85 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-11-30

pojemność

cena za kilogram

57,41 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Hungary

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5996379357393

5996379357393

Preis: 4,88 zł

4.88 PLN 2027-11-30 NewCondition
syrop glukozowy, cukier, żelatyna, dekstroza, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, barwniki: karmelizowany syrop cukrowy, aromaty, substancja glazurująca: wosk pszczeli, biały i żółty, wosk carnauba
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g
Wartość energetyczna:1 459 kJ/343 kcal
Tłuszcz:<0,5 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:0,1 g
Węglowodany:77 g
w tym cukry:46 g
Białko:6,9 g
Sól:0,07 g
RI* = Referencyjna wartość spożycia.
Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ/2 000 kcal).
Opakowanie zawiera około 3 porcje. Jedna porcja to mała garść produktu.

Mleko : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
oryginalne, bez sztucznych barwników
Marke:Haribo
Über die Marke:Haribo smak radości dla dzieci i dorosłych!
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Żelki o smaku coli
Aufbewahrung:Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Verpackungsart:Torba
Herkunftsland:Hungary
Rücksendeadresse:HARIBO Sp. z.o.o., Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 2 ocen.




    Haribo Haribo Berry Dream Haribo Haribo Berry Dream
    Fruchtgelees 85 g
    54,12zł/kg

    Preis: 4,60 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Haribo Haribo Tropifrutti Haribo Haribo Tropifrutti
    Fruchtgelees 85 g
    54,12zł/kg

    Preis: 4,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Haribo Haribo Pico-Balla Haribo Haribo Pico-Balla
    Fruchtgelees 85 g
    54,12zł/kg

    Preis: 4,60 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Haribo Haribo Zungen Gelees Haribo Haribo Zungen Gelees
    Fruchtgeschmack sauer 85 g
    54,12zł/kg

    Preis: 4,60 zł

    PLN
    1
    17
    Verfallsdatum
    2027-09-30
    Haribo Haribo Goldbär Haribo Haribo Goldbär
    Gummibärchen mit Fruchtgeschmack sauer 85 g
    54,12zł/kg

    Preis: 4,60 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Haribo Haribo Golden Bears Haribo Haribo Golden Bears
    Fruchtgummis 85 g
    54,12zł/kg

    Preis: 4,60 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum
    2027-08-30
    Nimm2 Lachen Sie mit Vitaminen , Nimm2 Lachen Sie mit Vitaminen ,
    Fruchtgelees angereichert 100 g
    49,90zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2027-03-30
    Nimm2 Lachen sauer Gummibärchen Nimm2 Lachen sauer Gummibärchen
    mit Vitaminen 100 g
    49,90zł/kg

    Preis: 4,99 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2027-04-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5