Chicorée-Eis mit salzigem Karamellgeschmack

Cykoria
55
Ok.Chicorée-Eis mit salzigem Karamellgeschmack
57Chicorée-Eis mit salzigem Karamellgeschmack
Chicorée-Eis mit salzigem KaramellgeschmackChicorée-Eis mit salzigem Karamellgeschmack
masa netto

masa netto

60 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-03-30

pojemność

cena za kilogram

41,83 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900288252779

5900288252779

Preis: 2,51 zł

kaufen 25 szt. für 2.47 zł/szt
2.51 PLN 2027-03-30 NewCondition
cukier, preparat białkowo-tłuszczowy (tłuszcze roślinne całkowicie utwardzone: palmowy, kokosowy, mleko w proszku odtłuszczone, emulgator: E 472a, syrop glukozowy), mleko w proszku odtłuszczone, serwatka w proszku (z mleka krowiego), aromaty, sól, barwnik: kurkumina, substancje zagęszczające: guma guar, karagen
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza produktu po przyrządzeniu na mleku 2% tłuszczu na 100 g
Wartość energetyczna612 kJ/ 146 kcal
Tłuszcz5,8 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone5,1 g
Węglowodany 20 g
w tym cukry 18 g
Błonnik 0 g
Białko 4,4 g
Sól 0,48 g
Opakowanie wystarcza do przygotowania 4 sugerowanych porcji produktu.
*Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8 400 kJ / 2 000 kcal).

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Mleko : Zawiera
nowy smak, 4 porcje
Marke:Cykoria
Über die Marke:Gwarancja wysokiej jakości od 1880 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Koncentrat lodów w proszku do przyrządzania na mleku lub wodzie.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu. Lodów rozmrożonych nie wolno ponownie zamrażać.
Zubereitung und Verwendung:Sposób przyrządzania: 1. Zawartość torebki wsypać do 200 ml (niepełna szklanka) zimnego mleka lub wody i miksować około 3 minut. 2. Przygotowaną masę przełożyć do salaterek i zamrażać przez około 3 godziny. Lody można podawać z owocami, bakaliami, sosami deserowymi, likierem, czekoladą, Śnieżką naszej produkcji itp.
Verpackungsart:Saszetka
Adresse des Herstellers:CYKORIA S.A. Wierzchosławice 15, 88-140 Gniewkowo
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 7 ocen.

  • Marek , 2024-02-06 17:17:46Ok.



Cykoria Schneewittchen Creamy Cykoria Schneewittchen Creamy
Instant Wasser 60 g
51,83zł/kg

Preis: 3,11 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-12-31
Cykoria Schneewittchen Cykoria Schneewittchen
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Chicorée hausgemachtes Cykoria Chicorée hausgemachtes
Eis aromatisierte Sahne 60 g
36,00zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
39
Verfallsdatum 2028-01-31
Cykoria Chicorée hausgemachtes Cykoria Chicorée hausgemachtes
Eis mit Vanillegeschmack 60 g
36,00zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
37
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Chicorée hausgemachtes Cykoria Chicorée hausgemachtes
Eis mit Erdbeergeschmack 60 g
36,00zł/kg

Preis: 2,16 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Chicorée hausgemachtes Cykoria Chicorée hausgemachtes
Eis mit Schokoladengeschmack 60 g
41,83zł/kg

Preis: 2,51 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2027-02-28
Delecta SchneeballoriginalDessert Delecta SchneeballoriginalDessert
pulverisierten 51 g
41,96zł/kg

Preis: 2,14 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2027-06-30
PREIS REDUZIERT -10%
Delecta Delecta Mix Sahne Delecta Delecta Mix Sahne
13 g
93,08zł/kg

Preis: 1,21 zł

PLN
1
27
Verfallsdatum 2026-12-30
Cykoria Zitronensäure Cykoria Zitronensäure
Lebensmittelgeschäft 20 g
92,50zł/kg

Preis: 1,85 zł

PLN
1
42
Verfallsdatum 2029-02-28
Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle Cykoria Rote-Bete- Suppe schnelle
60 g
37,67zł/kg

Preis: 2,26 zł

PLN
1
35
Verfallsdatum 2028-03-30
Cykoria Chili Cykoria Chili
20 g
99,50zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Christian Coffee Grain Cykoria Christian Coffee Grain
Express 30 Beutel 120 g
44,92zł/kg

Preis: 5,39 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2028-05-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Erdbeere 100 g
56,30zł/kg

Preis: 5,63 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Creme Kuchen mit dem Cykoria Creme Kuchen mit dem
Geschmack von Rum 100 g
32,40zł/kg

Preis: 3,24 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Chicorée Cykoria Chicorée
Instant-Käsekuchen 190 g
36,79zł/kg

Preis: 6,99 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5