Herbapol Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu.
pojemność netto

pojemność netto

420 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-07-30

pojemność

cena za litr

19,02 zł / l

kraj

Herkunftsland

Poland

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956102825

5900956102825

Preis: 7,99 zł

7.99 PLN 2027-07-30 NewCondition
A - cukier lub B - syrop glukozowo-fruktozowy, woda, ekstrakt z czarnej herbaty (0,35 %), zagęszczony sok brzoskwiniowy (0,1 %) o ekstrakcie ogólnym 65 %, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, witamina C, witamina D, witamina B₆, cynk, Litera (A lub B) umieszczona przy numerze partii wskazuje na użyty do produkcji składnik
Wartości odżywcze (%)40 ml syropu (zalecana dzienna porcja)
Składnik
Witamina C24 mg (30 % RWS*)
Witamina D2,5 µg (50 % RWS*)
Witamina B₆0,84 mg (60 % RWS*)
Cynk6 mg (60 % RWS*)
*RWS - referencyjna wartość spożycia

Witaminy: C, B₆, D oraz cynk pomagają w prawidłowym funkcjonowaniu układu odpornościowego. Korzystny efekt wynikający z deklarowanego działania składników produktu występuje w przypadku spożycia 40 ml produktu.
Eigenschaften:z witaminami C, D, B₆ oraz cynkiem, bez barwników
Sicherheitshinweis:Suplement diety nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety. Zrównoważona i zróżnicowana dieta oraz zdrowy styl życia są podstawą zapewnienia prawidłowego funkcjonowania organizmu. Produkt nieodpowiedni dla diabetyków. Przechowywać w zamkniętym opakowaniu w temperaturze pokojowej, w sposób niedostępny dla małych dzieci.
Marke:Herbapol
Über die Marke:Herbapol od 1949 roku
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Suplement diety w postaci syropu o smaku czarnej herbaty z brzoskwinią, pasteryzowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed końcem: data podana na zakrętce. Chronić od światła. Po otwarciu przechowywać w szczelnie zamkniętej butelce w lodówce nie dłużej niż 30 dni.
Zubereitung und Verwendung:Osad na dnie butelki jest zjawiskiem naturalnym. Przed użyciem wstrząsnąć. Zalecane spożycie: Porcję jednostkową 20 ml (2 łyżki stołowe) syropu rozcieńczyć z wodą (200 ml). Spożywać 2 razy dziennie. Opakowanie zawiera 21 porcji jednostkowych (20 ml), co stanowi 10,5 zalecanych dziennych porcji suplementu (40 ml). Nie należy przekraczać porcji zalecanej do spożycia w ciągu dnia.
Verpackungsart:Not specified
Herkunftsland:Poland
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
schwarze Johannisbeere 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
Kirschsirup 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Fruchtsirup , Zitrone Herbapol Fruchtsirup , Zitrone
Speisekammer 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-30
Herbapol Kiwi -Sirup Speisekammer Herbapol Kiwi -Sirup Speisekammer
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Pantry Obst mit Zitrone Herbapol Pantry Obst mit Zitrone
Himbeersirup 420 ml
20,19zł/l

Preis: 8,48 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
Himbeere mit Preiselbeeren 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-10-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Himbeertee 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-05-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5