Herbapol

Herbapol Syrop pomarańcza z goździkami i cynamonem 420 ml

Marka

Herbapol

Cechy

edycja limitowana
zawiera witaminy D, C, B₆ i cynk

Marka standaryzowana

Marka - Herbapol

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Suplement diety w postaci syropu o smaku pomarańczy z goździkami i cynamonem, pasteryzowany.

pojemność netto

pojemność netto

420 ml

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-04-30

pojemność

cena za litr

19,50 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900956105345

5900956105345

Preis: 8,19 zł

kaufen 8 szt. für 8.07 zł/szt
8.19 PLN 2027-04-30 NewCondition

cukier
woda
wyciąg z cynamonu (4 %)
wyciąg z goździków (2,5 %)
regulator kwasowości: kwas cytrynowy
zagęszczony sok pomarańczowy (0,1 %) o ekstrakcie ogólnym 65 %
koncentraty: jabłka, krokosza barwierskiego, cytryny, marchwi
aromat
barwnik: E150d
witamina C
witamina D
witamina B₆
cynk

Nagłówek tabeli odżywczej

Nagłówek tabeli odżywczej - Składnik


Wartości odżywcze
 40 ml syropu (zalecana dzienna porcja)
Witamina C 24 mg (30 % RWS*)
Witamina D 2,5 µg (50 % RWS*)
Witamina B₆ 0,84 mg (60 % RWS*)
Cynk 6 mg (60 % RWS*)
*RWS - referencyjna wartość spożycia  

Herbapol Syrop pomarańcza z goździkami i cynamonem 420 ml

Marka

Herbapol

Cechy

edycja limitowana
zawiera witaminy D, C, B₆ i cynk

Marka standaryzowana

Marka - Herbapol

Nazwa produktu uregulowana prawnie

Suplement diety w postaci syropu o smaku pomarańczy z goździkami i cynamonem, pasteryzowany.


Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia Herbapol Pantry Fruchtsirup Aronia
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer mit Lindenblüten 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
schwarze Johannisbeere 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Obst Speisekammer Herbapol Obst Speisekammer
Kirschsirup 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup Herbapol Pantry Obst Erdbeersirup
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Obst Himbeersirup Herbapol Obst Himbeersirup
Speisekammer 420 ml
19,83zł/l

Preis: 8,33 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-08-30
Herbapol Fruchtsirup , Zitrone Herbapol Fruchtsirup , Zitrone
Speisekammer 420 ml
20,02zł/l

Preis: 8,41 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2027-11-30
Herbapol Kiwi -Sirup Speisekammer Herbapol Kiwi -Sirup Speisekammer
Verfallsdatum 2027-06-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Kräutertee mit Zitronenmelisse 20 szt.

Preis: 4,44 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Hagebuttentee 20 torebek

Preis: 5,83 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-12-30
Herbapol Herbapol Herbarium Herbapol Herbapol Herbarium
Polnischer Tee Kamille 20 torebek

Preis: 4,47 zł

PLN
1
48
Verfallsdatum 2028-06-30
Herbapol Pantry Obst mit Zitrone Herbapol Pantry Obst mit Zitrone
Himbeersirup 420 ml
20,19zł/l

Preis: 8,48 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-07-30
Herbapol Pantry Fruchtsirup Herbapol Pantry Fruchtsirup
Himbeere mit Preiselbeeren 420 ml
19,81zł/l

Preis: 8,32 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2027-10-30
Herbapol Herbapol Teegarten Herbapol Herbapol Teegarten
Himbeertee 20 torebek

Preis: 5,99 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2028-05-31
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5