Kruger extra Dark Cocoa

Kruger
55
Ciemne i o dobrym, czekoladowym posmaku. Kruger extra Dark Cocoa
53Kruger extra Dark Cocoa

Poczuj ten kakaowy aromat. Piecz z nami i dziel się z innymi. Kakao niezastąpione przy pieczeniu ciast i robieniu deserów. Doskonałe również do sporządzenia odżywczego napoju kakaowego.

Kruger extra Dark CocoaKruger extra Dark Cocoa
masa netto

masa netto

80 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-06-30

pojemność

cena za kilogram

94,75 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716991772

5901716991772

Preis: 7,58 zł

7.58 PLN 2027-06-30 NewCondition

kakao o obniżonej zawartości tłuszczu, regulatory kwasowości: wodorotlenek potasu, węglany potasu. Możliwa obecność mleka.


Średnia wartość odżywcza w 100g: energia 1250 kJ/300 kcal; tłuszcz 11g; w tym kwasy tłuszczowe nasycone 6,4g; węglowodany 9,9g; w tym cukry 0,6g; błonnik 32g; białko 23g; sól 0,08g.


mleko


Poczuj ten kakaowy aromat. Piecz z nami i dziel się z innymi. Kakao niezastąpione przy pieczeniu ciast i robieniu deserów. Doskonałe również do sporządzenia odżywczego napoju kakaowego.


Eigenschaften:

idealne do wypieków, napojów i deserów


Marke:Krüger
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Kakao ciemne w proszku o obniżonej zawartości tłuszczu
Aufbewahrung:

przechowywać w suchym miejscu


Zubereitungshinweise:

Propozycja przygotowania do spożycia: do filiżanki wsypać jedną lub dwie łyżeczki kakao (ok. 3-6g) i 2 łyżeczki cukru. Dokładnie wymieszać z niewielką ilością wody lub mleka, a następnie dodać gorące mleko i zamieszać.


Verpackungsart:kartonik
Adresse des Herstellers:

Krüger Polska Sp. z o.o., ul. Podstoczysko 42, 07-300 Ostrów Mazowiecka


Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 3 ocen.

  • Polka , 2021-07-15 13:59:50Ciemne i o dobrym, czekoladowym posmaku.



Kruger Krüger Kakao 100 % Kruger Krüger Kakao 100 %
80 g
118,13zł/kg

Preis: 9,45 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum
2027-05-30
Puchatek 10 Vitamine Kakao süß Puchatek 10 Vitamine Kakao süß
Verfallsdatum 2027-09-30
Puchatek 10 Vitamine Kakao süß Puchatek 10 Vitamine Kakao süß
Verfallsdatum
2027-11-30
Kruger Krüger Schokolade mit Kruger Krüger Schokolade mit
reduziertem Fettgehalt 220 g
69,14zł/kg

Preis: 15,21 zł

PLN
1
13
Verfallsdatum 2028-07-30
Kruger Kruger Milchgetränk Kruger Kruger Milchgetränk
Schokolade mit reduziertem Fettgehalt 25 g
88,00zł/kg

Preis: 2,20 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-10-30
BIO Afryka Bio Africa Kakaopulver BIO Afryka Bio Africa Kakaopulver
mit reduziertem BIO Fettgehalt 200 g
148,75zł/kg

Preis: 29,75 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum
2028-12-31
Inka Inka Chocolate Instant-Müsli Inka Inka Chocolate Instant-Müsli
mit Schokolade 200 g
58,65zł/kg

Preis: 11,73 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-08-17
Kruger Kruger Familijne extra Kruger Kruger Familijne extra
dunkles Kakaopulver mit reduziertem Fettgehalt 200 g
76,85zł/kg

Preis: 15,37 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-06-30
Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
Süßstoff 100 tabl.

Preis: 5,85 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-30
Kruger Krüger Vital Power Vitamin Kruger Krüger Vital Power Vitamin
C Zitronengeschmack 20 szt.

Preis: 7,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Magnesium+B6 Zitronengeschmack 20 tabl.

Preis: 8,42 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-07-30
Kruger Krüger Sweet Time 300 Kruger Krüger Sweet Time 300
Süßstoff 300 tabl.

Preis: 12,35 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-04-30
Kruger Krüger Viva Süßer Kruger Krüger Viva Süßer
Verfallsdatum 2029-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Multivitamin, Orangengeschmack 90 g
88,78zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-02-28
Kruger Krüger Vital Power Eisen Kruger Krüger Vital Power Eisen
Folsäure + Vit. C 20 tabl.

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-03-30
Kruger Cellulose mit dem Geschmack Kruger Cellulose mit dem Geschmack
von Apfel 80 g
71,00zł/kg

Preis: 5,68 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5