Kruger Jelly Erdbeergeschmack

Kruger
55
Ok.Kruger Jelly Erdbeergeschmack
55Kruger Jelly Erdbeergeschmack
Kruger Jelly ErdbeergeschmackKruger Jelly Erdbeergeschmack
masa netto

masa netto

75 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2028-06-30

pojemność

cena za kilogram

25,33 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5901716994193

5901716994193

Preis: 1,90 zł

kaufen 25 szt. für 1.87 zł/szt
1.90 PLN 2028-06-30 NewCondition
Cukier, żelatyna, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromat, barwniki: kurkumina i antocyjany, zagęszczony sok truskawkowy w proszku (0,2%). Może zawierać mleko.
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Marek , 2024-11-28 15:37:14Ok.



Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Zitrone 75 g
24,53zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Himbeeren 75 g
24,53zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
40
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Erdbeere 75 g
24,53zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
125
Verfallsdatum 2027-11-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Stachelbeere 75 g
26,53zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2028-01-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
der Kirsche 75 g
24,53zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
21
Verfallsdatum 2027-10-30
Cykoria Gelee mit dem Geschmack Cykoria Gelee mit dem Geschmack
von Waldfrüchten 75 g
26,53zł/kg

Preis: 1,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-10-30
Cykoria Chicorée-Gelee mit Cykoria Chicorée-Gelee mit
Pfirsichgeschmack 75 g
24,53zł/kg

Preis: 1,84 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2027-10-30
Kruger Krüger Sweet Time 100 Kruger Krüger Sweet Time 100
Süßstoff 100 tabl.

Preis: 5,85 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2028-04-30
Kruger Krüger Vital Power Vitamin Kruger Krüger Vital Power Vitamin
C Zitronengeschmack 20 szt.

Preis: 7,99 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Magnesium+B6 Zitronengeschmack 20 tabl.

Preis: 8,42 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-07-30
Kruger Krüger Sweet Time 300 Kruger Krüger Sweet Time 300
Süßstoff 300 tabl.

Preis: 12,35 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-04-30
Kruger Krüger Viva Süßer Kruger Krüger Viva Süßer
Verfallsdatum 2029-06-30
Kruger Krüger Vital Power Kruger Krüger Vital Power
Multivitamin, Orangengeschmack 90 g
88,78zł/kg

Preis: 7,99 zł

PLN
1
31
Verfallsdatum 2028-02-28
Kruger Krüger Vital Power Eisen Kruger Krüger Vital Power Eisen
Folsäure + Vit. C 20 tabl.

Preis: 10,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-03-30
Kruger Cellulose mit dem Geschmack Kruger Cellulose mit dem Geschmack
von Apfel 80 g
71,00zł/kg

Preis: 5,68 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum
2028-07-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5