Łakotki Kuchen Dessert mit Zucker

San
45
Wspaniale kruche,rozplywaja sie w ustachŁakotki Kuchen Dessert mit Zucker
46Łakotki Kuchen Dessert mit Zucker
San Łakotki Deserowe to pyszne herbatniki obsypane delikatnymi kryształkami cukru. Idealne jako przekąska i poczęstunek dla gości, uwielbiane ze względu na niepowtarzalny smak i kruchość. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
Łakotki Kuchen Dessert mit ZuckerŁakotki Kuchen Dessert mit Zucker
masa netto

masa netto

168 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-05-23

pojemność

cena za kilogram

33,21 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Polska

ocena

ranking

4.2/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7622300644574

7622300644574

Preis: 5,58 zł

kaufen 12 szt. für 5.50 zł/szt
5.58 PLN 2027-05-23 NewCondition
mąka PSZENNA, cukier 21,5 %, olej palmowy, syrop glukozowo-fruktozowy, substancje spulchniające (węglany amonu, węglany sodu, difosforany), JAJA w proszku, sól, emulgator (stearoilomleczan sodu), MLEKO pełne w proszku, aromat
Wartości odżywcze (%)per 100g
Wartość energetyczna2050 kJ
489 kcal
Tłuszcz21.00 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone10.00 g
Węglowodany68.00 g
Cukry ogółem24.00 g
Błonnik1.90 g
Białko7.00 g
Równoważna zawartość soli0.45 g

Migdały : Może zawierać
Orzechy brazylijskie : Może zawierać
Orzechy nerkowca : Może zawierać
Jaja : Zawiera
Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : Może zawierać
Mleko : Zawiera
Orzeszki pekan : Może zawierać
Pistacje/orzechy pistacjowe : Może zawierać
Sezam : Może zawierać
Orzechy włoskie : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
San Łakotki Deserowe to pyszne herbatniki obsypane delikatnymi kryształkami cukru. Idealne jako przekąska i poczęstunek dla gości, uwielbiane ze względu na niepowtarzalny smak i kruchość. Produkty marki SAN to m.in. biszkopty, kruche ciastka i wafelki, które konsumenci wybierają od lat, dzieląc się ze swoimi najbliższymi w domowym zaciszu.
Marke:San
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Herbatniki dekorowane cukrem.
Aufbewahrung:Przechowywać w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Folia kurczliwa
Herkunftsland:Polska
Adresse des Herstellers:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa
Rücksendeadresse:Mondelez Polska S.A. ul. Domaniewska 49, 02-672 Warszawa 801 066 006
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 4/5

Na podstawie 6 ocen.

  • Margherita , 2023-01-02 15:09:27Wspaniale kruche,rozplywaja sie w ustach



San Łakotki Kakao Cookies San Łakotki Kakao Cookies
168 g
33,69zł/kg

Preis: 5,66 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-02-17
San Łakotki Kokoskuchen San Łakotki Kokoskuchen
Verfallsdatum 2027-02-03
San Łakotki Butterplätzchen San Łakotki Butterplätzchen
Verfallsdatum
2027-03-31
Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse Bahlsen Krakus-Kokosnusskekse
Verfallsdatum 2027-04-17
Milka Milka Pieguski Kekse mit Milka Milka Pieguski Kekse mit
Schokolade und Nüssen 135 g
44,37zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-04-28
Milka Milka Pieguski Plätzchen Milka Milka Pieguski Plätzchen
mit Schokolade 135 g
42,96zł/kg

Preis: 5,80 zł

PLN
1
29
Verfallsdatum 2027-03-27
Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse Cukry Nyskie Zucker Nyskie Kekse
FIT&FREE Vanille 120 g
40,42zł/kg

Preis: 4,85 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2026-12-18
San San Bieszczadzkie Cracker San San Bieszczadzkie Cracker
Verfallsdatum 2028-11-12
San Kekse von San Petitki San Kekse von San Petitki
120 g
41,58zł/kg

Preis: 4,99 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2026-12-28
San San Dutch Halbsüße Kekse mit San San Dutch Halbsüße Kekse mit
Milchschokolade überzogen 170 g
37,29zł/kg

Preis: 6,34 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2027-05-05
San San Dutch halbsüße Kekse San San Dutch halbsüße Kekse
Verfallsdatum
2027-07-08
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5