Lubella Corn Flakes Corn Flakes

Lubella
43Lubella Corn Flakes Corn Flakes
Lubella Corn Flakes Corn FlakesLubella Corn Flakes Corn Flakes
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-09-30

pojemność

cena za kilogram

19,86 zł / kg

ocena

ranking

4.7/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049004494

5900049004494

Preis: 9,93 zł

9.93 PLN 2027-09-30 NewCondition
Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g
19,48zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-30
mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, barwniki: karoteny, karmel
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1659 kJ / 391 kcal
tłuszcz2,1 g
w tym kwasy nasycone0,4 g
węglowodany86 g
w tym cukry4,8 g
błonnik3,2 g
białko5,5 g
sól1,1 g
fosfor102 mg (15%*)
* % referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
prosty skład! stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy, źródło błonnika, wyselekcjonowane i sprawdzone składniki, super chrupkie!, źródło fosforu, Polski Producent
Marke:Lubella
Über die Marke:Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Pełne ziarno Lubella Corn Flakes Cynamon
Aufbewahrung:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5

Na podstawie 3 ocen.




    Lubella Lubella Corn Flakes Whole Lubella Lubella Corn Flakes Whole
    Corn-Flakes 500 g
    19,98zł/kg

    Preis: 9,99 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2027-01-30
    Biominki Biominka Balls mit Biominki Biominka Balls mit
    BIO-Schokoladengeschmack 500 g
    39,12zł/kg

    Preis: 19,56 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-08-06
    Biominki Biominks Biominki Biominks
    BIO-Honigbällchen 500 g
    38,42zł/kg

    Preis: 19,21 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-05-20
    Nestle Nestle Cornflakes Nestle Nestle Cornflakes
    Frühstücksflocken 250 g
    28,84zł/kg

    Preis: 7,21 zł

    PLN
    1
    9
    Verfallsdatum 2027-07-30
    Lubella Cornflakes Lubella Cornflakes
    Frühstücksflocken Mais 250 g
    23,08zł/kg

    Preis: 5,77 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2027-07-31
    Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
    kukurydziane 250 g
    69,04zł/kg

    Preis: 17,26 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2027-05-31
    Turtle Turtle Cornflakes mit Turtle Turtle Cornflakes mit
    dunkler Schokolade überzogen Glutenfrei BIO 250 g
    147,96zł/kg

    Preis: 36,99 zł

    PLN
    1
    1
    Verfallsdatum
    2027-11-10
    Jerry Gluten Out Glutenfreie Jerry Gluten Out Glutenfreie
    Kakao-Müslibällchen 375 g
    38,85zł/kg

    Preis: 14,57 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum
    2027-02-25
    Lubella mlekołaki Lubella mlekołaki
    Getreideschokoladenschalen 250 g
    23,96zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    16
    Verfallsdatum 2027-08-30
    Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    Preis: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-09-30
    Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
    Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Muscheln Lubella Lubella Nudeln Muscheln
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-10-21
    Lubella Lubella Nudeln Świdry Lubella Lubella Nudeln Świdry
    (Fusilli) 100% Vollkorn 400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Lubella Lubella-Nudeln Federn Lubella Lubella-Nudeln Federn
    (Penne Rigate) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5