Lubella Corn Flakes Whole Corn-Flakes

Lubella
55
Lubię. Lubella Corn Flakes Whole Corn-Flakes
34Lubella Corn Flakes Whole Corn-Flakes
Lubella Corn Flakes Whole Corn-FlakesLubella Corn Flakes Whole Corn-Flakes
masa netto

masa netto

500 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2027-01-30

pojemność

cena za kilogram

19,98 zł / kg

ocena

ranking

3.8/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049011645

5900049011645

Preis: 9,99 zł

9.99 PLN 2027-01-30 NewCondition
mąka kukurydziana pełnoziarnista (59%), mąka kukurydziana, ekstrakt słodowy jęczmienny, cukier, sól, otręby pszenne, barwniki: karoteny, karmel, przeciwutleniacz: mieszanina tokoferoli
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu
energia1642 kJ / 388 kcal
tłuszcz3,6 g
w tym kwasy nasycone0,5 g
węglowodany77 g
w tym cukry4,8 g
błonnik5,9 g
Białko9,0 g
sól1,6 g
fosfor158 mg (23%*)
magnez57,0 mg (15%*)
mangan0,51 mg (26%*)
* % referencyjnych wartości spożycia

Jęczmień : Zawiera
Mleko : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
źródło błonnika!, prosty skład stawiamy na to, co najlepsze z kukurydzy, wyselekcjonowane i sprawdzone składniki, super chrupkie!, źródło magnezu, manganu, Polski Producent
Marke:Lubella
Über die Marke:Spróbuj także innych płatków Lubella Corn Flakes Klasyczne Lubella Corn Flakes Cynamon
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Płatki kukurydziane pełnoziarniste.
Aufbewahrung:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu. Po otwarciu przechowuj w szczelnie zamkniętym opakowaniu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: bardzo dobry 3/5

Na podstawie 4 ocen.

  • Adam , 2021-07-15 14:00:53Lubię.



Lubella Lubella Corn Flakes Corn Lubella Lubella Corn Flakes Corn
Flakes 500 g
19,48zł/kg

Preis: 9,74 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-07-30
Biominki Biominka Balls mit Biominki Biominka Balls mit
BIO-Schokoladengeschmack 500 g
39,12zł/kg

Preis: 19,56 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-08-06
Biominki Biominks Biominki Biominks
BIO-Honigbällchen 500 g
38,42zł/kg

Preis: 19,21 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-05-20
Nestle Nestle Cornflakes Nestle Nestle Cornflakes
Frühstücksflocken 250 g
28,84zł/kg

Preis: 7,21 zł

PLN
1
9
Verfallsdatum 2027-07-30
Lubella Cornflakes Lubella Cornflakes
Frühstücksflocken Mais 250 g
23,08zł/kg

Preis: 5,77 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-07-31
Bio Planet Bio Planet Płatki Bio Planet Bio Planet Płatki
kukurydziane 250 g
69,04zł/kg

Preis: 17,26 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2027-05-31
Turtle Turtle Cornflakes mit Turtle Turtle Cornflakes mit
dunkler Schokolade überzogen Glutenfrei BIO 250 g
147,96zł/kg

Preis: 36,99 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum
2027-11-10
Lubella mlekołaki Lubella mlekołaki
Getreideschokoladenschalen 250 g
23,96zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-08-30
Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
(Farfalle) 400 g
14,63zł/kg

Preis: 5,85 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-09-30
Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
Rigate) 400 g
14,10zł/kg

Preis: 5,64 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2029-12-30
Lubella Lubella Nudeln Muscheln Lubella Lubella Nudeln Muscheln
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

Preis: 5,64 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2029-12-30
Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-10-21
Lubella Lubella Nudeln Świdry Lubella Lubella Nudeln Świdry
(Fusilli) 100% Vollkorn 400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-08-30
Lubella Lubella-Nudeln Federn Lubella Lubella-Nudeln Federn
(Penne Rigate) 100% Vollkorn 400 g
16,03zł/kg

Preis: 6,41 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5