Lubella
masa netto

masa netto

400 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-11-30

pojemność

cena za kilogram

14,38 zł / kg

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049823040

5900049823040

Preis: 5,75 zł

5.75 PLN 2029-11-30 NewCondition
Lubella Lubella Makaron łazanki Lubella Lubella Makaron łazanki
quadretti 400 g
14,10zł/kg

Preis: 5,64 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-03-30
Lubella Lubella Makaron łazanki Lubella Lubella Makaron łazanki
quadretti 400 g
14,38zł/kg

Preis: 5,75 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum
2029-11-30

Mąka makaronowa pszenna. Produkt może zawierać soję.



Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
(Farfalle) 400 g
14,63zł/kg

Preis: 5,85 zł

PLN
1
15
Verfallsdatum 2029-09-30
Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
Rigate) 400 g
14,10zł/kg

Preis: 5,64 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2029-12-30
Lubella Lubella Nudeln Muscheln Lubella Lubella Nudeln Muscheln
(Gnocchi) 400 g
14,10zł/kg

Preis: 5,64 zł

PLN
1
23
Verfallsdatum 2029-12-30
Lubella Lubella Nudeln Świdry Lubella Lubella Nudeln Świdry
(Fusilli) 100% Vollkorn 400 g
16,05zł/kg

Preis: 6,42 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2029-08-30
Lubella Lubella-Nudeln Federn Lubella Lubella-Nudeln Federn
(Penne Rigate) 100% Vollkorn 400 g
16,03zł/kg

Preis: 6,41 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2029-06-30
Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
Vollkorn 400 g
16,03zł/kg

Preis: 6,41 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2029-08-31
Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi
Tagliatelline) 400 g
16,23zł/kg

Preis: 6,49 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum
2029-09-30
Lubella Lubella Nudeln Bandnester Lubella Lubella Nudeln Bandnester
(Nidi Tagliatelle) 100% Vollkorn 400 g
16,03zł/kg

Preis: 6,41 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2029-07-30
Lubella Cornflakes Lubella Cornflakes
Frühstücksflocken Mais 250 g
23,08zł/kg

Preis: 5,77 zł

PLN
1
12
Verfallsdatum 2027-07-31
Lubella mlekołaki Lubella mlekołaki
Getreideschokoladenschalen 250 g
23,96zł/kg

Preis: 5,99 zł

PLN
1
16
Verfallsdatum 2027-08-30
Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
Krajaneczka 250 g
13,76zł/kg

Preis: 3,44 zł

PLN
1
18
Verfallsdatum 2027-10-21
Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
Eierland 250 g
17,04zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
14
Verfallsdatum 2029-06-30
Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
Makkaroni-Perlen 250 g
17,04zł/kg

Preis: 4,26 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2029-07-30
Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
250 g
17,00zł/kg

Preis: 4,25 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum 2029-06-30
Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
250 g
16,76zł/kg

Preis: 4,19 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-06-30
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5