Lubella Pasta Waves 4 Eier aus Freilandhaltung

Lubella
51Lubella Pasta Waves 4 Eier aus Freilandhaltung
Na nowo wałkujemy tradycję. Makaron delikatny i smakuje jak z kuchni Twojej Babci.
Lubella Pasta Waves 4 Eier aus FreilandhaltungLubella Pasta Waves 4 Eier aus Freilandhaltung
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-07-30

pojemność

cena za kilogram

16,28 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5900049820438

5900049820438

Preis: 4,07 zł

4.07 PLN 2029-07-30 NewCondition
Lubella Lubella Pasta Waves 4 Eier Lubella Lubella Pasta Waves 4 Eier
aus Freilandhaltung 250 g
15,96zł/kg

Preis: 3,99 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2029-01-30
Lubella Lubella Pasta Waves 4 Eier Lubella Lubella Pasta Waves 4 Eier
aus Freilandhaltung 250 g
16,28zł/kg

Preis: 4,07 zł

PLN
1
17
Verfallsdatum 2029-07-30
mąka makaronowa pszenna, jaja z chowu na wolnym wybiegu (17,5 %) (4 jaja na 1 kg mąki), przyprawa: kurkuma
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g suchego produktu
energia1564 kJ / 360 kcal
tłuszcz2,7 g
w tym kwasy nasycone1,0 g
węglowodany72 g
w tym cukry1,2 g
błonnik2,4 g
białko13 g
sól0,07 g

Jaja : Zawiera
Soja : Może zawierać
Pszenica : Zawiera
Na nowo wałkujemy tradycję. Makaron delikatny i smakuje jak z kuchni Twojej Babci.
Eigenschaften:jaja z wolnego wybiegu, idealne do zup, Polska Marka
Marke:Lubella
Über die Marke:Lubella Tradycja od 1881
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Makaron 4-jajeczny. Fale.
Aufbewahrung:Przechowuj w suchym i chłodnym miejscu.
Verpackungsart:Torebka
Adresse des Herstellers:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Rücksendeadresse:MW FOOD Sp. z o.o. ul. Chopina 10 34-100 Wadowice
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    Czaniecki makaron swojski Czaniecki makaron swojski
    250 g
    22,76zł/kg

    Preis: 5,69 zł

    PLN
    1
    37
    Verfallsdatum 2031-04-30
    Lubella Eiernudeln brothy Lubella Eiernudeln brothy
    Krajaneczka 250 g
    13,76zł/kg

    Preis: 3,44 zł

    PLN
    1
    18
    Verfallsdatum 2027-10-21
    Lubella Lubella Hausgemachtes Lubella Lubella Hausgemachtes
    Eierland 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    14
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Egg Lubella Lubella Egg
    Makkaroni-Perlen 250 g
    17,04zł/kg

    Preis: 4,26 zł

    PLN
    1
    6
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Lubella Lubella Egg Pasta Stars Lubella Lubella Egg Pasta Stars
    250 g
    17,00zł/kg

    Preis: 4,25 zł

    PLN
    1
    8
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Eiernudeln Reis Lubella Lubella Eiernudeln Reis
    250 g
    16,76zł/kg

    Preis: 4,19 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Goliard Goliard Nudeln Nitki Goliard Goliard Nudeln Nitki
    Brühe 3-Ei Gerollt 100% Hartweizen 250 g
    17,40zł/kg

    Preis: 4,35 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-30
    Lubella Lubella-Nudeln Kokardki Lubella Lubella-Nudeln Kokardki
    (Farfalle) 400 g
    14,63zł/kg

    Preis: 5,85 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-09-30
    Lubella Lubella Nudelfedern (Penne Lubella Lubella Nudelfedern (Penne
    Rigate) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Muscheln Lubella Lubella Nudeln Muscheln
    (Gnocchi) 400 g
    14,10zł/kg

    Preis: 5,64 zł

    PLN
    1
    23
    Verfallsdatum 2029-12-30
    Lubella Lubella Nudeln Świdry Lubella Lubella Nudeln Świdry
    (Fusilli) 100% Vollkorn 400 g
    16,05zł/kg

    Preis: 6,42 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-08-30
    Lubella Lubella-Nudeln Federn Lubella Lubella-Nudeln Federn
    (Penne Rigate) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    11
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Lubella Lubella Spaghetti 100% Lubella Lubella Spaghetti 100%
    Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    7
    Verfallsdatum 2029-08-31
    Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi Lubella Lubella Bandnudeln (Nidi
    Tagliatelline) 400 g
    16,23zł/kg

    Preis: 6,49 zł

    PLN
    1
    3
    Verfallsdatum
    2029-09-30
    Lubella Lubella Nudeln Bandnester Lubella Lubella Nudeln Bandnester
    (Nidi Tagliatelle) 100% Vollkorn 400 g
    16,03zł/kg

    Preis: 6,41 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5