MAHLZEIT Konserven-Soldat

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 906 kJ / 218 kcal |
| Tłuszcz: | 18 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 8,5 g |
| Węglowodany: | 3,1 g |
| w tym cukry: | 0 g |
| Białko: | 11 g |
| Sól: | 2,5 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
mięso wieprzowe z golonki 58%, mięso wieprzowe 31%, woda, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Preis: 9,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Krakus_Schweinshaxe/30784.htmlmięso wieprzowe 95%, sól, stabilizatory: difosforany, pieprz biały, substancja konserwująca: azotyn sodu
Preis: 10,22 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Englisch_Eintopf/30785.htmlmięso wieprzowe 61 %, woda, tłuszcz wieprzowy 5,7 %, skrobia modyfikowana, koncentrat białka sojowego, sól, stabilizator: trifosforany, substancja zagęszczająca: przetworzone (...)
Preis: 7,39 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Tourist_bewahren/35470.htmlmięso wieprzowe z łopatki (81%), woda, skórki wieprzowe, koncentrat białka sojowego, sól, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Preis: 11,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Schweineschulter/36352.htmlkarczek wieprzowy (87 %), woda, skórki wieprzowe, sól, skrobia modyfikowana, stabilizatory: E451, E452, pieprz, przeciwutleniacz: E301, substancja konserwująca: E250
Preis: 13,81 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Schweinenacken/36353.htmlboczek wieprzowy wędzony i parzony 36% (boczek wieprzowy - 91%, woda,regulator kwasowości: mleczan sodu, sól, białko wieprzowe, stabilizatory: trifosforany, difosforany, polif(...)
Preis: 9,29 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Schweinebauch/36354.htmlmięso wieprzowe 93%, sól, stabilizatory: trifosforany, polifosforany, pieprz, substancja konserwująca: azotyn sodu
Preis: 10,39 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Tourist_Luxus/36355.htmlmięso wieprzowe 30%, sos: woda, mąka pszenna (gluten), koncentrat pomidorowy, skrobia ziemniaczana, sól, cebula suszona, aromaty, przyprawa (sól, suszone warzywa (w tym seler)(...)
Preis: 10,24 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Eintopf_mit_Schweinefleisch/37483.html






Einkaufswagen