
| Wartości odżywcze (%) | w 100 g produktu |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 438 kJ/ 105 kcal |
| Tłuszcz: | 6,7 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 2,9 g |
| Węglowodany: | 4,9 g |
| w tym cukry: | 1,0 g |
| Białko: | 6,2 g |
| Sól: | 1,1 g |
| Seler : | Może zawierać |
| Mleko : | Może zawierać |
| Gorczyca : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Pszenica : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5
Na podstawie 1 oceny.
woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, papryka czerwona ostra i(...)
Preis: 15,71 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Pilz_Letscho_wurzig_Pikantne/34054.html2027-10-01
woda, pieczarki 28%, koncentrat pomidorowy 13%, cebula, papryka czerwona 7,4%, cukier, olej rzepakowy, sól, skrobia modyfikowana ziemniaczana, pieprz, regulator kwasowości: kw(...)
Preis: 15,71 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Pilz_Letscho_mild_Lagodne/34055.htmlwoda, mięso wieprzowe 39%, cebula, koncentrat pomidorowy, marchew, skrobia modyfikowana, seler korzeń, pietruszka korzeń, mąka pszenna, cukier, sól, warzywa suszone w zmiennyc(...)
Preis: 11,47 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Eintopf_mit_Schweinefleisch/44452.htmlsos 49 % [woda, pieczarki 16 %, cebula, koncentrat pomidorowy 3 %, olej rzepakowy, mąka pszenna, sól, skrobia modyfikowana, przyprawy, ekstrakt drożdżowy, warzywa suszone w zm(...)
Preis: 11,82 zł
PLN https://de.dodomku.pl/So_Food_Gulasz_wieprzowy_ala_strogonow_z_kasza_gryczana/126538.html2027-03-02
<p>Woda, serca drobiowe z kurczaka 34%, cebula smażona 6% (na tłuszczu wieprzowym), mąka pszenna 3%, warzywa suszone (marchew, pasternak cebula, por, natka selera, natka(...)
Preis: 11,20 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Szubryt_Gulasz_z_serc_drobiowych_Czysta_etykieta/127202.html2027-01-09
pomidory (109 g pomidorów użyto do wyprodukowania 100 g produktu), cebula (5 %), marchew (3 %), przecier z czosnku (3 %), przecier jabłkowy, cukier, skrobia modyfikowana ziemn(...)
Preis: 9,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bolognese_Sauce_bereit/27984.htmlwoda, cukier, cebula (9 %), brzoskwinia, seler, koncentrat pomidorowy (7 %), ananas (5,5 % ), przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, ocet spirytusowy, pędy bamb(...)
Preis: 8,89 zł
PLN https://de.dodomku.pl/chinesische_Sauce/32287.html2027-09-30
pomidory (159 g pomidorów użyto do wyprodukowania 100 g produktu), cebula, cukier, przecier jabłkowy, skrobia modyfikowana kukurydziana, olej rzepakowy, sól, regulator kwasowo(...)
Preis: 9,57 zł
PLN https://de.dodomku.pl/SpaghettiSauce/32291.html






Einkaufswagen