MK Sprat in Tomatensauce geraucht

MK
51MK Sprat in Tomatensauce geraucht
MK Sprat in Tomatensauce gerauchtMK Sprat in Tomatensauce geraucht
masa netto

masa netto

250 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2029-06-30

pojemność

cena za kilogram

53,40 zł / kg

kraj

Herkunftsland

Łotwa

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5902693180234

5902693180234

Preis: 13,35 zł

kaufen 12 szt. für 13.15 zł/szt
13.35 PLN 2029-06-30 NewCondition
ryba - szprot wędzony (Sprattus sprattus) 70 % (dziko złowiony za pomocą włoku pelagicznego w Morzu Bałtyckim, strefa połowu; FAO 27llld), sos pomidorowy (woda, koncentrat pomidorowy, cukier, olej rzepakowy, sól, cebula granulowana, kwas octowy, przyprawy)
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g produktu:
Wartość energetyczna735 kJ / 162 kcal
Tłuszcz9 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone2 g
Węglowodany8 g
w tym cukry7 g
Białko12 g
Sól0,4 g

Ryba : Zawiera
Gorczyca : Może zawierać
Pszenica : Może zawierać
MK
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Szproty wędzone w sosie pomidorowym. Produkt rybny sterylizowany.
Aufbewahrung:Najlepiej spożyć przed: data na słoiku poniżej nakrętki. Przechowywać w temperaturze od 0 °C do +25 °C. Po otwarciu przechowywać w lodówce i spożyć w ciągu 24 godzin.
Verpackungsart:Słoik
Herkunftsland:Łotwa
Adresse des Herstellers:
Rücksendeadresse:
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 1 oceny.




    MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
    250 g
    54,56zł/kg

    Preis: 13,64 zł

    PLN
    1
    36
    Verfallsdatum 2030-06-09
    Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot Łosoś Ustka Łosoś Ustka Szprot
    podwędzany 250 g
    43,96zł/kg

    Preis: 10,99 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum
    2029-04-30
    Łosoś Ustka Heringsfilets Łosoś Ustka Heringsfilets
    Tomaten-Sauce 180 g
    33,28zł/kg

    Preis: 5,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2028-11-30
    Łosoś Ustka Sprotten in Łosoś Ustka Sprotten in
    Tomatensauce 180 g
    31,00zł/kg

    Preis: 5,58 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2029-07-30
    Łosoś Ustka Filets von Makrelen Łosoś Ustka Filets von Makrelen
    in Tomatensauce 180 g
    40,39zł/kg

    Preis: 7,27 zł

    PLN
    1
    13
    Verfallsdatum 2029-06-30
    Pan do Mar Pan do Mar Pan do Mar Pan do Mar
    Makrelenfilets in BIO Tomatensauce 120 g
    166,58zł/kg

    Preis: 19,99 zł

    PLN
    1
    2
    Verfallsdatum 2030-07-20
    Graal Sprotten in Tomatensauce Graal Sprotten in Tomatensauce
    170 g
    41,12zł/kg

    Preis: 6,99 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum 2029-03-31
    Pan do Mar Pan do Mar Sardinen in Pan do Mar Pan do Mar Sardinen in
    BIO Olivenöl 120 g
    127,58zł/kg

    Preis: 15,31 zł

    PLN
    1
    4
    Verfallsdatum 2032-07-22
    MK MK Sprotten in Öl geraucht MK MK Sprotten in Öl geraucht
    160 g
    59,44zł/kg

    Preis: 9,51 zł

    PLN
    1
    24
    Verfallsdatum 2029-02-06
    MK MK Sprotten gebraten in MK MK Sprotten gebraten in
    Tomatensauce 240 g
    26,58zł/kg

    Preis: 6,38 zł

    PLN
    1
    15
    Verfallsdatum
    2028-04-14
    MK MK Peaches Hälften in hellem MK MK Peaches Hälften in hellem
    Sirup 820 g
    9,74zł/kg

    Preis: 7,99 zł

    PLN
    1
    12
    Verfallsdatum 2029-12-31
    MK MK Ananasscheiben in hellem MK MK Ananasscheiben in hellem
    Sirup 565 g
    12,71zł/kg

    Preis: 7,18 zł

    PLN
    1
    19
    Verfallsdatum 2028-04-26
    Einkaufswagen
    zwiń koszyk
    Lieferung 2026-10-06
    Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
    ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
    PL5881981703 info@dodomku.pl
    Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
    Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
    Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
    4.8 5