
Preis: 2,61 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_gwiazdki/126562_2406748_261.html2029-02-21
| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1507 kJ/ 355 kcal |
| Tłuszcz | 1,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,4 g |
| Węglowodany | 74 g |
| w tym cukry | 4,6 g |
| Białko | 11 g |
| Sól | <0,01 g |
| Jaja : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
mąka makaranowa pszenna, warzywa w zmiennych proporcjach (pomidor suszony, szpinak suszony, burak czerwony suszony), przyprawa: kurkuma
Preis: 6,61 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bartolini_Pasta_5Geschmack_fur_Kinderlangweiler_dzieci_swidrzaki/110216.html2029-03-31
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Preis: 5,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Czaniecki_5EierNudeln._gerollter_Faden_walcowana/113074.htmlPreis: 2,61 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Orzo_w_ksztalcie_ryzu/126563.html2029-01-26
kasza pszenna makaronowa, semolina (kaszka z pszenicy durum), jaja 5 sztuk na kilogram mąki (21,3 %), woda, przyprawa kurkuma
Preis: 5,75 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Czaniecki_makaron_swojski_5jajeczny_nitki/23484.htmlPreis: 4,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lubella_Hausgemachtes_Eierland/32393.htmlPreis: 7,18 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Alce_Nero_Tagliatelle_Nudeln_Grie_BIO_Nester_Gniazda_Semolina_BIO/35903.htmlPreis: 4,41 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Lubella_Egg_MakkaroniPerlen/36280.htmlsemolina - mąka z pszenicy durum, mąka z pszenicy zwyczajnej, pasteryzowana masa jajowa 13 % (odpowiada proporcji 3 jaj na 1 kg mąki), kurkuma - przyprawa
Preis: 4,35 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Goliard_Nudeln_Nitki_Bruhe_3Ei_Gerollt_100_Hartweizen_3Jajeczne_Walkowany_100_pszenica_durum/38806.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Nitki/126575.html2029-02-17
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Lazanki/126580.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_swiderki/126581.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_kokardki/126583.html2029-02-07
Preis: 4 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_piora/126585.htmlPreis: 5,61 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Paccheri/126551.html2028-04-13
Preis: 5,86 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Radiatori/126556.html2028-07-05
Preis: 5,61 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Makarony_Polskie_Makaron_Tagiatelle/126559.html






Einkaufswagen