Mammut Paniermehl Wroclaw

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza Na 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1515 kJ/358 kcal |
| Tłuszcz | 1,1 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,3 g |
| Węglowodany | 70 g |
| w tym cukry | 3,3 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 0,75 g |
| Pszenica : | Zawiera |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 4/5
Na podstawie 9 ocen.
Preis: 5,18 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kupiec_Bulka_tarta/33747.htmlPreis: 4,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_Paniermehl/39745_2404410_499.htmlPreis: 5,14 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Semmelbrsel/57771.htmlmąka pszenna, olej rzepakowy, serwatka w proszku (z mleka), drożdże, sól, emulgator: lecytyny (zawiera pszenicę), E472e, jaja w proszku, mąka sojowa, środek do przetwarzania m(...)
Preis: 8,18 zł
PLN https://de.dodomku.pl/zuckerfreien_Zwieback/18656.html






Einkaufswagen