Mayeri Sensitiver Glasreiniger

Mayeri Skuteczny płyn do mycia powierzchni szklanych. Ze względu na specjalnie dobrane składniki nadaje się dla alergików. Bez alergenów, nie pozostawia smug, skutecznie usuwa zabrudzenia, 2 funkcyjny rozpylacz - piana lub ciecz.
Mayeri Sensitiver GlasreinigerMayeri Sensitiver Glasreiniger
pojemność netto

pojemność netto

500 ml

pojemność

cena za litr

20,90 zł / l

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

6430034679615

6430034679615

Preis: 10,45 zł

10.45 PLN NewCondition

5-15% alkohol, <5% anionowe środki powierzchniowo czynne, <5% niejonowe środki powierzchniowo czynne.


 

Skuteczny płyn do mycia powierzchni szklanych. Ze względu na specjalnie dobrane składniki nadaje się dla alergików. Bez alergenów, nie pozostawia smug, skutecznie usuwa zabrudzenia, 2 funkcyjny rozpylacz - piana lub ciecz.
Tytan Tytan Aktivflüssigkeit zum Tytan Tytan Aktivflüssigkeit zum
Reinigen von Kaminglas und Grillspray 500 g
22,56zł/kg

Preis: 11,28 zł

PLN
1
3
Verfallsdatum 2028-03-02
Sodasan umweltfreundliche Sodasan umweltfreundliche
Reinigungsflüssigkeit Glasflächen bio 500 ml
41,34zł/l

Preis: 20,67 zł

PLN
1
1
Clin Clin Clin best-Brilliance Clin Clin Clin best-Brilliance
Anti-Para Versorgung 500 ml
15,98zł/l

Preis: 7,99 zł

PLN
1
1
Clin Clin Clin best-Brilliance Clin Clin Clin best-Brilliance
Fenster und Glasversorgung 500 ml
15,98zł/l

Preis: 7,99 zł

PLN
1
3
Zielko Zielko Fenster- und Zielko Zielko Fenster- und
Spiegelflüssigkeit, Waldfrüchte 500 ml
22,58zł/l

Preis: 11,29 zł

PLN
1
14
Cif CIF Cleanboost Uniwersalny Cif CIF Cleanboost Uniwersalny
spray 500 ml
23,50zł/l

Preis: 11,75 zł

PLN
1
1
Tak! Tak! Płyn do szyb i luster Tak! Tak! Płyn do szyb i luster
500 ml
10,44zł/l

Preis: 5,22 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum
2028-06-09
Tak! Tak! Płyn do szyb i luster Tak! Tak! Płyn do szyb i luster
500 ml
10,44zł/l

Preis: 5,22 zł

PLN
1
8
Verfallsdatum
2028-09-18
Mayeri Mayeri Sensitive Mayeri Mayeri Sensitive
Universal-Reinigungstücher 28 szt.

Preis: 5,38 zł

PLN
1
1
Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera Mayeri Myeri All-Care Aloe Vera
Geschirrspülmittel 500 ml
14,88zł/l

Preis: 7,44 zł

PLN
1
4
Mayeri Mayeri Citrus Mayeri Mayeri Citrus
Küchenreiniger 750 ml
15,72zł/l

Preis: 11,79 zł

PLN
1
1
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
uniwersalny 1.5 litra
13,59zł/l

Preis: 20,38 zł

PLN
1
1
Mayeri Mayeri Płyn do prania Mayeri Mayeri Płyn do prania
odzieży 1 litr

Preis: 20,90 zł

PLN
1
1
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5