Melvit Bohnen Giants

| Wartości odżywcze (%) | suchego produktu w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1295 kJ / 308 kcal |
| Tłuszcz | 1,5 g |
| - w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,1 g |
| Węglowodany | 45 g |
| - w tym cukry | 9 g |
| Błonnik | 21 g |
| Białko | 18 g |
| Sól | 0,01 g |
| Zboża zawierające gluten : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: dość dobry 3/5
Na podstawie 3 ocen.
Preis: 12,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bohnen_schnen_Jas_Tyczny/29751.htmlPreis: 7,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Hnsel_schne_Buschbohnen_Karlowy/32662.htmlPreis: 12,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_Rote_Kidneybohnen_BIO_BIO/39707.html2027-09-19
Preis: 9,70 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_weie_Bohnen/39708.htmlPreis: 10,69 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Bio_Planet_BIO_Mungobohnen/39857.htmlPreis: 9,57 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Bohnen/50527.html2027-11-02
Preis: 3,84 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze/32330.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 6,54 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerstengrutzelndlichen/33696.html






Einkaufswagen