Melvit Trends Lunch Mischung aus Dinkel, Nudeln, getrocknete Tomaten 4x100g

| Wartości odżywcze (%) | w 100 g |
|---|---|
| Wartość energetyczna | 1408 kJ / 333 kcal |
| Tłuszcz | 2,8 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0,7 g |
| Węglowodany | 58 g |
| w tym cukry | 5,1 g |
| Błonnik | 10 g |
| Białko | 14 g |
| Sól | 1,6 g |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Sezam : | Może zawierać |
| Pszenica : | Zawiera |
Mieszanka Trendy Lunch to sposób na oryginalny i szybki posiłek.
Ugotuj saszetkę, dodaj ulubione przyprawy i gotowe!
Zagotować 1 L wody, posolić do smaku. Włożyć saszetkę z mieszanką.
Gotować pod przykryciem na wolnym ogniu około 15 min. Po ugotowaniu pozostawić pod przykryciem na 3-4 minuty. Następnie wyjąć saszetkę i odsączyć.
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
Zakład produkcyjny:
ul. Nowowiejska 35
Kruki
07-415 Olszewo-Borki
ul. Grójecka 194/91
02-390 Warszawa
tel./+48 29/ 760 98 50
fax/+48 29/ 760 98 41
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 5 ocen.
Preis: 5,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Grutze_Dinkel/51626.htmlPreis: 5,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Sonko_Country_Gerstengrutze_4x100g_4x100g/26100.htmlPreis: 5,17 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kaufmannsgrie/26410.htmlPreis: 6,12 zł
PLN https://de.dodomku.pl/KUPIEC_gersteter_Buchweizen_4x100g_4x100g/26423.htmlPreis: 7,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Melvit_Trends_Lunch_Mischung_Dinkel._Ruben._Paprika._Knoblauch_4x80_g_orkisz.buraki.papryka.czosnek_niedzwiedzi_4x80_g/69463.htmlPreis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Haferflocken_Sofort_blyskawiczne/18607.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kartoffelmehl/25919.htmlPreis: 3,26 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Split_Erbsen._Halb/29753.htmlPreis: 3,90 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Extra_feine_Grie/32389.htmlPreis: 6,27 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Buchweizengrutze_4x100g_wei/32483.htmlPreis: 5,33 zł
PLN https://de.dodomku.pl/gerstete_Buchweizengrutze_4x100g/32497.htmlPreis: 5,13 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Gerstengrutzelndlichen/33696.html






Einkaufswagen