Powermints erfrischende Mentos Minzen Extra Strong

| Wartości odżywcze (%) | 100 g: |
|---|---|
| Wartość energetyczna: | 973 kJ /234 kcal |
| Tłuszcz: | 0,8 g |
| W tym kwasy tłuszczowe nasycone: | 0,8 g |
| Węglowodany: | 94 g |
| W tym cukry: | 0 g |
| Poliole: | 94 g |
| Białko: | 0 g |
| Sól: | 0 g |
ul. Krakowiaków 50
02-255 Warszawa
Cukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
Preis: 2,56 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Fruchtmentos/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
Preis: 3,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Suigkeiten/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Eukalyptus_Minze_Bonbons_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/su_Johannisbeere/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Suer_Honig_und_Zitrone/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Suigkeiten_extra_stark/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Preis: 9,61 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Truffel/23059_2421897_961.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Preis: 10,60 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Erdnuss_Michaszki/23062.html






Einkaufswagen