Mieszko Amoretta Classic Pralinen in Vollmilchschokolade

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 2322 kJ / 557 kcal |
| tłuszcz | 35 g |
| w tym: nasycone kwasy tłuszczowe | 23 g |
| węglowodany | 54 g |
| w tym: cukry | 53 g |
| białko | 5,5 g |
| sól | 0,25 g |
| Migdały : | Może zawierać |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Jaja : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Zawiera |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
cukier, tłuszcze roślinne (palmowy, shea), orzechy laskowe, syrop glukozowy, odtłuszczone mleko w proszku, substancja utrzymująca wilgoć: sorbitole, miazga kakaowa, mleko zagę(...)
Preis: 8,42 zł
PLN https://de.dodomku.pl/ToffifeeSchokoladenschachtel/18177_2429570_842.htmlczekolada deserowa 50 % (cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny sojowe, aromat), syrop glukozowy, cukier, mleko zagęszczone słodzone, sp(...)
Preis: 27,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/bomboniera_Barrel_Erwrmung_Vergnugen_200g_Rozgrzewajaca_Przyjemnosc/23098.htmlcukier, miazga kakaowa, syrop glukozowy, wiśnie, tłuszcz kakaowy, spirytus (5%), koncentrat soku wiśniowego, mleko w proszku pełne, serwatka w proszku (z mleka), tłuszcz mlecz(...)
Preis: 25,62 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Kirschen_in_Likr_Pralinen_czekoladki/37410.htmlorzeszki arachidowe 26 %, cukier, biała polewa 16,8 % [cukier, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), serwatka w proszku (z mleka), emulgator: lecytyny, aromat naturalny], tłuszcz (...)
Preis: 46,78 zł
PLN https://de.dodomku.pl/White_Castle_Quiz/38513.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Preis: 9,61 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Truffel/23059_2421897_961.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Preis: 10,60 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Erdnuss_Michaszki/23062.htmlPreis: 1,79 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Eukalyptusbonbons_mit_Eukalyptus_und_Menthol_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Fruchtig_ein_Bonbon/38940.htmlPreis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Minty_Minze/38942.htmlPreis: 2,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Icy_Eis/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Regenbogengeleebohnenmit_saurer_Cupcakes_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Sticks._Fruchtgelees_mit_Zuckerpaste_z_pasta_cukrowa/39437.html






Einkaufswagen