Mieszko Trüffel Original-

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 1930 kJ / 461 kcal |
| tłuszcz w tym: | 16 g |
| - kwasy tłuszczowe nasycone | 9,0 g |
| węglowodany w tym: | 68 g |
| - cukry | 59 g |
| białko | 5,7 g |
| sól | 0,04 g |
| Migdały : | Zawiera |
| Orzechy brazylijskie : | Może zawierać |
| Orzechy nerkowca : | Może zawierać |
| Orzechy laskowe : | Może zawierać |
| Orzechy makadamia / Orzechy Queensland : | Może zawierać |
| Mleko : | Zawiera |
| Orzechy : | Może zawierać |
| Orzeszki ziemne : | Zawiera |
| Orzeszki pekan : | Może zawierać |
| Pistacje/orzechy pistacjowe : | Może zawierać |
| Soja : | Zawiera |
| Orzechy włoskie : | Może zawierać |
| Pszenica : | Może zawierać |
Wie eine Meinung hinzufügen?
Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.
Opinie klientów o produkcie
Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5
Na podstawie 1 oceny.
cukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Preis: 11,32 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Erdnuss_Michaszki/45249.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) E 476; aromat], marcepan (11(...)
Preis: 11,15 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Mieszko_Pralinen_Marzipan_Marzipan_original_marcepanowe_oryginalne/52999.htmlCukier, syrop glukozowy, soki owocowe (truskawkowy, pomarańczowy, cytrynowy)(2%), całkowicie utwardzony olej kokosowy, kwas (kwas cytrynowy), skrobia, aromaty, maltodekstryna,(...)
Preis: 2,56 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Fruchtmentos/18231.htmlcukier, syrop glukozowy, śmietanka (z mleka) (7,4 %), serwatka zagęszczona (z mleka), masło (z mleka) (4,8 %), syrop z cukru trzcinowego, sól, emulgator: lecytyny (z soi), aromat
Preis: 3,36 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Suigkeiten/18236.html2028-02-28
cukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), aromaty, barwnik (E 133)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Eukalyptus_Minze_Bonbons_mietowoeukaliptusowe/20233.htmlcukier, syrop glukozowy, kwasy (E 296, E 330), regulator kwasowości (E 332), aromat, mentol, koncentrat soku z czarnej marchwi, olejek eukaliptusowy
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/su_Johannisbeere/20234.html2027-10-06
cukier, syrop glukozowy, miód (4%), kwasy (E 270, E 330), aromat, regulatory kwasowości (E 325, E 332), olejek eukaliptusowy, mentol, barwnik (E 160a)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Suer_Honig_und_Zitrone/20235.htmlcukier, syrop glukozowy, mentol, kwasy (E 270, E 330), olejek eukaliptusowy, regulatory kwasowości (E 325, E 332), barwnik (E 133)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Suigkeiten_extra_stark/20236.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Preis: 10,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Truffel/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Preis: 10,60 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Erdnuss_Michaszki/23062.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Preis: 10,77 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Marzipan_Pralinen/32463.htmlPreis: 1,79 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Eukalyptusbonbons_mit_Eukalyptus_und_Menthol_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
Preis: 2,38 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Fruchtig_ein_Bonbon/38940.htmlPreis: 2,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Icy_Eis/38943.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Regenbogengeleebohnenmit_saurer_Cupcakes_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Sticks._Fruchtgelees_mit_Zuckerpaste_z_pasta_cukrowa/39437.html






Einkaufswagen