Mieszko Zozole Home Pets Mischung aus Gelees mit Orangen-, Erdbeer- und Zitronengeschmack

| Wartości odżywcze (%) | Wartość odżywcza 100 g |
|---|---|
| energia | 1432 kJ/337 kcal |
| tłuszcz | 0,2 g |
| w tym kwasy tłuszczowe nasycone | 0 g |
| węglowodany | 76 g |
| w tym cukry | 41 g |
| białko | 6,5 g |
| sól | 0,05 g |
| witamina A | 429 µg (54 %)* |
| witamina D3 | 4,77 µg (95 %)* |
| witamina E | 5,74 mg (48 %)* |
| witamina C | 57,5 mg (72 %)* |
| niacyna | 7,64 mg (48 %)* |
| witamina B6 | 0,57 mg (41 %)* |
| witamina B12 | 1,15 µg (46 %)* |
| kwas pantotenowy | 2,86 mg (48 %)* |
| cynk | 4,77 mg (48 %)* |
| selen | 28,08 µg (51 %)* |
| *Referencyjna wartość spożycia dla przeciętnej osoby dorosłej (8400/ 2000 kcal). | |
| Opakowanie 75 g zawiera około 1,5 porcji. |
| Zboża zawierające gluten : | Nie zawiera |
| Mleko : | Może zawierać |
cukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Regenbogengeleebohnenmit_saurer_Cupcakes_posypka/39436.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, regulato(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Sticks._Fruchtgelees_mit_Zuckerpaste_z_pasta_cukrowa/39437.htmlcukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Preis: 4,11 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_klebt_Gummibonbons_mit_dem_Geschmack_von_coli_superkwasne_superkwasne/43697.html2027-03-30
cukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz rośliny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryno(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Jelly_aromatisierte_Wassermelone/77383.html2028-01-31
cukier, sok jabłkowy z koncentratu (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytrynowy, cytryniany so(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Erdbeere_mit_Zozole_Ingwergeschmack/77391.htmlsyrop glukozowy, cukier, żelatyna, kwasy: kwas cytrynowy, kwas jabłkowy, substancja utrzymująca wilgoć: glicerol, substancja żelująca: pektyny, aromaty, barwnik: E133
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Painter_Saure_Gummibrchen_frben_die_Zunge_mit_einem_Himbeergeschmack_barwiace_jezyk_o_malinowym_smaku/105527.html2027-04-30
cukier, sok jabłkowy z zagęszczonego soku jabłkowego (25 %), syrop glukozowy, mąka pszenna, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), regulatory kwasowości: kwas jabłkowy, kwas cytryn(...)
Preis: 3,99 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Zozole_Painter_Saure_Gummibrchen_mit_Himbeergeschmack_malinowym/105532.htmlcukier, czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], kakao o ob(...)
Preis: 10,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Truffel/23059.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Preis: 10,60 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Erdnuss_Michaszki/23062.htmlcukier, czekolada (25 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz kakaowy, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) i E 476; aromat], marcepan ((...)
Preis: 10,77 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Marzipan_Pralinen/32463.htmlPreis: 1,79 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Eukalyptusbonbons_mit_Eukalyptus_und_Menthol_z_eukaliptusem_i_mentolem/38847.htmlcukier, syrop glukozowy, regulator kwasowości: kwas cytrynowy, aromaty, koncentraty soków owocowych 0,1 % [cytrynowy, pomarańczowy, jabłkowy, malinowy, czarnej porzeczki (w pr(...)
Preis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Fruchtig_ein_Bonbon/38940.htmlPreis: 2,58 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Minty_Minze/38942.htmlPreis: 2,68 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Icy_Eis/38943.htmlcukier, orzeszki arachidowe (25 %), czekolada (19 %) [cukier, miazga kakaowa, tłuszcz roślinny (palmowy, shea), tłuszcz kakaowy, tłuszcz mleczny, emulgatory: lecytyny (z soi) (...)
Preis: 11,32 zł
PLN https://de.dodomku.pl/Erdnuss_Michaszki/45249.html






Einkaufswagen