Naty Beruhigende Baby-Feuchttücher - geruchsneutral

Naty Wzbogacone ekstraktem z aloesu i rumianku, wykonane wyłącznie z naturalnych składników. Ekstra grube. Chusteczki zostały pozbawione syntetycznych substancji zapachowych i barwników, parabenów (konserwan-tów, mogą być przyczyną uczuleń), ftalanów (związków chemicznych), są całkowicie wolne od chloru, także w procesie bielenia. Testowane dermatologicznie. 100% GMO free. Certyfikowane przez AB VINCOTTE zgodnie z ASTM D6866.
Naty Beruhigende Baby-Feuchttücher - geruchsneutralNaty Beruhigende Baby-Feuchttücher - geruchsneutral
BIO
masa netto

masa netto

56 szt.

pojemność

cena za sztukę

0,28 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

7330933245012

7330933245012

Preis: 15,54 zł

15.54 PLN NewCondition

INCI: Aqua (Water), Glycerin, Sorbitan Caprylate, Decyl Glucoside, Propanediol, Benzoic Acid, Aloe Barbadensis Leaf Extract (wyciąg z liści aloesu), Chamomilla Recutita (Matricario) Flower Extract (wyciąg z kwiatów rumianku), Citric Acid, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sodium Citrate


Wzbogacone ekstraktem z aloesu i rumianku, wykonane wyłącznie z naturalnych składników. Ekstra grube. Chusteczki zostały pozbawione syntetycznych substancji zapachowych i barwników, parabenów (konserwan-tów, mogą być przyczyną uczuleń), ftalanów (związków chemicznych), są całkowicie wolne od chloru, także w procesie bielenia. Testowane dermatologicznie. 100% GMO free. Certyfikowane przez AB VINCOTTE zgodnie z ASTM D6866.
Zubereitungshinweise:OSTRZEŻENIE: WYŁĄCZNIE DO UŻYTKU ZEWNĘTRZNEGO, przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Unikać kontaktu z oczami, w przypadku kontaktu z oczami natychmiast przemyć obficie czystą, ciepłą wodą. Wyrzucać do toalety zgodnie z instrukcją.
Bella glücklich Bella glücklich
pH-Wert 5,5 Baby-Feuchttücher sensitive Aloe Vera neutralen 56 szt.

Preis: 7,45 zł

PLN
1
20
Verfallsdatum 2028-04-30
Bella glücklich Bella glücklich
pH-Wert 5,5 Baby-Feuchttücher Seide & Baumwolle neutralen 64 szt.

Preis: 6,30 zł

PLN
1
6
Verfallsdatum 2028-04-30
PREIS REDUZIERT -40%
Bobini hypoallergen Tücher für Bobini hypoallergen Tücher für
Babys und Kinder mit Hafermilch von der Geburt 60 szt.

Preis: 3,47 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2026-11-26
Cleanic Cleanic Kindii Getreide Cleanic Cleanic Kindii Getreide
für Babys 60 szt.

Preis: 8,99 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2030-08-30
Bocoton Bocoton Dry Bocoton Bocoton Dry
Baumwollhandtücher für Kinder und Babys BIO 50 szt.

Preis: 17,45 zł

PLN
1
2
Verfallsdatum 2029-10-30
Bobini Bobini Baby Feuchttücher Bobini Bobini Baby Feuchttücher
für Kinder und Babys mit Vitamin E. 60 szt.

Preis: 5,79 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum 2028-04-30
Kindii Kindii Feuchttücher für Kindii Kindii Feuchttücher für
Babys und Kinder für empfindliche Haut 60 szt.

Preis: 6,68 zł

PLN
1
12
Kindii Kindii Feuchttücher für Kindii Kindii Feuchttücher für
Babys und Kinder für empfindliche Haut 60 szt.

Preis: 6,50 zł

PLN
1
5
Verfallsdatum 2028-03-30
Naty Ökologische Windeln 4 8-15 Naty Ökologische Windeln 4 8-15
kg, Einweg 22 szt.
2,64zł/szt.

Preis: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 5 (12 Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 5 (12
- 18 kg . ) 20 szt.
2,90zł/szt.

Preis: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 6 ( 16 Naty Bio- Einwegwindeln Nr. 6 ( 16
+ kg ). 18 szt.
3,22zł/szt.

Preis: 57,99 zł

PLN
1
1
Naty Ökologische Windeln 4 7-18 Naty Ökologische Windeln 4 7-18
kg, Einweg 26 szt.
1,80zł/szt.

Preis: 46,81 zł

PLN
1
1
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5