ultra- entzündliche und schmerzlindernde Medikament , Weichkapseln

Nurofen Ibuprofenum, 200 mg OTC - Lek wydawany bez recepty. Do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci o masie ciała od 20 kg (w wieku około 6 lat). Krótkotrwałe, objawowe leczenie: łagodnego lub umiarkowanego bólu, takiego jak ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie. Gorączka i ból związany z przeziębieniem.
ultra- entzündliche und schmerzlindernde Medikament , Weichkapselnultra- entzündliche und schmerzlindernde Medikament , Weichkapseln
masa netto

masa netto

10 szt.

pojemność

cena za sztukę

1,04 zł / szt.

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

5909990790098

5909990790098

Preis: 10,36

Produkt vorübergehend nicht verfügbar
10.36 PLN NewCondition
Każda kapsułka zawiera 200 mg ibuprofenu, Zawiera czerwień koszenilową (E124) i sorbitol (E420), Więcej informacji w ulotce dołączonej do opakowania
Ibuprofenum, 200 mg OTC - Lek wydawany bez recepty. Do stosowania u dorosłych, młodzieży i dzieci o masie ciała od 20 kg (w wieku około 6 lat). Krótkotrwałe, objawowe leczenie: łagodnego lub umiarkowanego bólu, takiego jak ból głowy, ból zęba, bolesne miesiączkowanie. Gorączka i ból związany z przeziębieniem.
Ostrzeżenie dotyczące bezpieczeństwa:OSTRZEŻENIE: NIE STOSOWAĆ WIĘKSZEJ DAWKI NIŻ ZALECANA.
Marke:Nurofen
Przechowywanie:Przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym dla dzieci. Nie przechowywać w temperaturze powyżej 25°C.
Przygotowanie i stosowanie:Stosowanie doustne. Przed zażyciem należy przeczytać ulotkę. Nie należy rozgryzać. Należy uważnie zapoznać się z treścią załączonej ulotki przed zastosowaniem leku. Dzieci i młodzież: W przypadku dzieci i młodzieży należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli podawanie leku jest konieczne przez więcej niż 3 dni lub jeśli objawy ulegają nasileniu. Dorośli: W przypadku dorosłych należy zasięgnąć porady lekarza, jeśli podawanie leku jest konieczne przez więcej niż 3 dni podczas leczenia gorączki lub przez więcej niż 4 dni podczas leczenia bólu, lub jeśli objawy ulegają nasileniu. Dawkowanie Masa ciała Dzieci 20 kg - 29 kg / Dawka 1 kapsułka / Jak często? Zachować co najmniej 8 godzinną przerwę pomiędzy dawkami. Nie przyjmować więcej niż 3 kapsułki w ciągu 24 godzin. Masa ciała Dzieci 30 kg - 39 kg / Dawka 1 kapsułka / Jak często? Zachować co najmniej 6 - 8 godzinną przerwę pomiędzy dawkami. Nie przyjmować więcej niż 4 kapsułki w ciągu 24 godzin. Masa ciała Dorośli i młodzież ≥40 kg / Dawka 1 lub 2 kapsułki / Jak często? Zachować co najmniej 4 godzinną przerwę pomiędzy dawkami. Nie przyjmować więcej niż 6 kapsułek w ciągu 24 godzin.
Rodzaj opakowania:Pudełko
Adres producenta:Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
Adres zwrotny:Reckitt Benckiser (Poland) S.A. ul. Okunin 1, 05-100 Nowy Dwór Mazowiecki
koszyk z zakupami
zwiń koszyk
Wysyłka: 2020-06-08
Dostawa: 2020-06-09
Informacje o darmowej dostawie Sposoby dostawy Metody płatności
Dowiedz się więcej
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Wejherowska 91 A Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5