Schokolade Orzechowo

Schogetten
55
Pycha!Schokolade Orzechowo
55Schokolade Orzechowo
Schokolade OrzechowoSchokolade Orzechowo
masa netto

masa netto

100 g

data przydatności

Verfallsdatum:

2026-12-31

pojemność

cena za kilogram

72,00 zł / kg

ocena

ranking

5.0/5

kod kreskowy

Kod kreskowy(EAN):

4000607851001

4000607851001

Preis: 7,20 zł

7.20 PLN 2026-12-31 NewCondition
cukier, tłuszcz kakaowy, śmietanka w proszku, orzechy laskowe (10 %), miazga kakaowa, mleko pełne w proszku, tłuszcz mleczny, emulgator: lecytyny (z soi), ekstrakt wanilii, Czekolada mleczna - masa kakaowa minimum: 30 %
Wartości odżywcze (%)Wartość odżywcza w 100 g:
Wartość energetyczna:2386 kJ / 573 kcal
Tłuszcz:38 g
w tym kwasy tłuszczowe nasycone:20 g
Węglowodany:50 g
w tym cukry:50 g
Białko:6,4 g
Sól:0,13 g

Zboża zawierające gluten : Może zawierać
Jaja : Może zawierać
Orzechy laskowe : Zawiera
Mleko : Zawiera
Orzechy : Może zawierać
Orzeszki ziemne : Może zawierać
Soja : Zawiera
Schogetten
Gesetzlich geregelte Produktbezeichnung:Czekolada mleczna z mleka alpejskiego z kawałkami prażonych orzechów laskowych.
Aufbewahrung:Chronić przed ciepłem i wilgocią.
Verpackungsart:Pudełko
Adresse des Herstellers:Ludwig Schokolade GmbH & Co. KG Member of the KRÜGER GROUP - Postfach 20 15, 66720 Saarlouis, Germany
Rücksendeadresse:Ludwig Schokolade GmbH & Co. KG Member of the KRÜGER GROUP - Postfach 20 15, 66720 Saarlouis, Germany
Wie eine Meinung hinzufügen ?

Wie eine Meinung hinzufügen?

Po doręczeniu Twojego zamówienia, w zakładce "Panel klienta / Oceń produkty" (widocznej w menu po zalogowaniu) zobaczysz pełną listę kupionych przez Ciebie produktów. Przy każdym z nich możesz zamieścić swój komentarz i ocenę.

Opinie klientów o produkcie

Ocena wystawiona produktowi przez klientów: doskonały 5/5

Na podstawie 5 ocen.

  • Agnieszka , 2015-11-25 18:36:41Pycha!



Alpen Gold nussbeisser Alpen Gold nussbeisser
Milchschokolade mit ganzen Haselnüssen 100 g
77,50zł/kg

Preis: 7,75 zł

PLN
1
11
Verfallsdatum 2027-05-13
Wedel Legendary Wedel Wedel Legendary Wedel
Milchschokolade Waffeln gefüllt mit Nüssen und 100 g
78,20zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
1
Verfallsdatum 2027-03-31
Ritter Ritter Sport Ritter Ritter Sport
Milchschokolade mit ganzen Mandeln 100 g
96,70zł/kg

Preis: 9,67 zł

PLN
1
7
Verfallsdatum
2027-03-19
Wedel Schokolade Toffee Wedel Schokolade Toffee
Verfallsdatum 2027-01-14
Milka Schokoladen-Erdbeere Milka Schokoladen-Erdbeere
- Joghurt 100 g
67,80zł/kg

Preis: 6,78 zł

PLN
1
10
Verfallsdatum 2027-08-08
Milka Milka Schokoladenjoghurt Milka Milka Schokoladenjoghurt
Verfallsdatum 2027-06-10
Wedel Wedel Milchschokolade mit Wedel Wedel Milchschokolade mit
Himbeerfüllung 100 g
78,20zł/kg

Preis: 7,82 zł

PLN
1
4
Verfallsdatum 2027-02-04
Einkaufswagen
zwiń koszyk
Lieferung 2026-10-06
Dodomku.pl Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski https://dodomku.pl/gfx/frontend2.0/dodomku-logo-1.PNG
ul. Innowacji 3 Szemud 84-217 PL
PL5881981703 info@dodomku.pl
Królikowski Adam male PL adam@krolikowski.pl
Przedsiębiorstwo Innowacyjne Adam Królikowski 100% - Adam Królikowski 5881981703 +48 58 66 007 66
Internetowy sklep spożywczy dodomku.pl
4.8 5